Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem olyan sikeres férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem olyan sikeres férfiként nagyon csúnya dolog két nővel is összejönni egyszerre?

Figyelt kérdés
Több mint három éve egyedül vagyok mert valahogy nem jött össze barátnő, sok volt a visszautasítás, sokszor nem sikerült. Meglepetésemre most két lánnyal is randiztam az utóbbi időben és úgy érzem hogy talán mind a kettővel működne, azt tervezem hogy mind a kettővel összejövök és amelyik biztosabb lesz az fog maradni
2023. júl. 9. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Ha tudnak róla mindketten, hogy mással is randizol mellettük, akkor oké, ha viszont egymás háta mögött akarod hülyíteni egyszerre mindkettőt, az elég undorító viselkedés.
2023. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Runtintalan vagy, le fogsz bukni,és mindkettőt elfelejtheted.
2023. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazándiból én lexarom, mindenki úgy bssza el az életét, ahogy akarja.
2023. júl. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!