Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy sikeres nővel való kapcsolat után olyan nővel, aki a saját erejéből és hitel nélkül sosem éri el, hogy legyen saját háza, kocsija, menő vállalkozása?

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 11:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem ez alapján válogatok
2018. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen, volt rá példa.
2018. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%

Nő vagyok de: áruld már el, hogy számodra csak ez a fontos? hogy valakinek legyen menő vállalkozása, kocsi, lakás?


Tudod mitől sikeres egy valódi nő: ha egy normális családot, gyerekekkel, férjjel hosszútávon fel tud mutatni, önerőből. Na az igen. Az siker a mai világban.


A többi mulandó, és elárulom: akinek meg lesz és valóban önerőből, nem tartja sikernek, mert tudja mi küzdés, és mennyi tenger lemondás kell hozzá..


Jól jegyezd meg: A sikert nem mulandó tárgyak mutatják. Amik ma vannak, holnap már nem bizti hogy lesznek, és egyik pillanatról a másikra el is veszítheted.

2018. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Menő vállalkozást "saját erejéből" is csak hitelből tud indítani az ember. Csak ezt a panel 7. emeletén élők nem tudják vagy nem akarják tudni és érteni.
2018. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

*Menő vállalkozást "saját erejéből" is csak hitelből tud indítani az ember.


Tévedés, mert vannak kivételek:D Van olyan akinek 1 db vonalas telefonból épült fel. Zéro pénztőke, zéro hátszél..

2018. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

#5

Várj, kitalálom. "Független pénzügyi tanácsadó" a Brókernetnél, és már a "hálózata termeli neki a jövedelmet". 😂😂😂

2018. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

6 Ha ostoba vagy, akkor minek mutatod magadról?:DD


Semmi ilyesmi, mint amit írtál. Én a komolyabb dolgokat kedvelem, hátszél nélkül:D


A készbe beleülni a te fajta emberek tudnak csak. Nekem uncsi lenne, mert szeretem a kihívásokat:D

2018. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

#7

Kíváncsivá tettél, áruld már el, hogy kell tőke nélkül vállalkozni? Látszik, hogy sose csináltad, ha neked egy beruházási hitel egyet jelent a "készbe beleüléssel".

2018. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
A vállalkozás és az ingatlanvásárlás az a két dolog, amire szabad és legtöbbször kell is hitelt felvenni, hogy az ember előbbre jusson. Persze felvenni a hülye is tud, visszafizetni már komolyabb kihívás. 😁
2018. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

8 Sose csináltam?:XDDDDDDD


Légyen Néked a te hited szerint:DD


Tudod: okos enged, szamár szenved:D

2018. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!