Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne azt leküzdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne azt leküzdeni hogy ne legyen bajom azzal ha egy férfi fiatalabb nálam és ne csak egy kisfiúként tudjak rá tekinteni?

Figyelt kérdés

Idén leszek 30 éves már sajnos és nyilván a korombol kifolyólag már tudnak tetszeni olyanok is akik pár évvel fiatalabbak nálam, de már amiatt is lelkiismeret furdalasom van


Felek attól hogy jön valaki akivel amúgy minden stimmel, de fiatalabb lesz nálam


Egyszerűen érzem hogy irritálna, nem tudnék rá férfiként tekinteni, csak egy kisfiukent

Valamiért mindig az a kép élt bennem hogy egy férfi legyen magasabb, idősebb, erősebb

Egyszer egy buliban csak táncoltam egy nálam 2 evvel fiatalabb fiúval, már azt is bánom és azóta megfogadtam, hogy ez volt a max, de csókig már nem szabad elmennem fiatalabbal


Egyszerűen úgy érzem magam velük hogy én vagyok a domináns és ezt nem bírom elviselni

Fogalmam sincs miből fakadhat ez


Valójában egy éve megismertem valakit egy nyaralason aki 2,5 évvel fiatalabb nálam és nagyon tetszett, de egyből megszakitottam vele a kapcsolatot mikor megmondta hogy mikor született, már a kézfogást is bánom…


Ez normális gondolkodás, mi lehet velem?


2023. júl. 10. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Hagyd a fiatalokat! És miért tetszenek ? Itt a gyakorin számtalanszor irtàk a 30 as nők hogy nekik a apatestes 30-40 éves ferfiak már a vonzóak. És őket nem érdekli hogy a fiatal 16-26 közötti fiúk ilyen 60-70 kgosak…. Már majdnem elhittük erre jössz te 30 éves nő és elkezded neked a fiatalok tetszenek.
2023. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

1

Ezt max a hajas idősebb pasik szeretnek hinni.

Kérdező, az a 2-3 év semmi. És azt is ketlem, hogy te nő vagy.

2023. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Szimpla tarsadalmi megfelelesi kenyszer. Ha onallo, felnott szemelyiseg lennel, akkor lenne benned annyi kurazsi, hogy felvallalod a felelosseget a donteseiedert, nem pedig ostoroznad magad, hogy hogyan lehettem ekkora balfek. Ennel sokkal rettenetesebb dolgok is vannak az eletben, mint az, hogy a ferfi fiatalabb 2-3 evvel nalad. Magadban kell rendet tenned, es foglalkozni kell a hozott mintaiddal, mert ugy latszik, hogy le kene mar vedlened oket, mert eddig nem ment. Pedig ez fontos resz lenne a felnotte valashoz.
2023. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez elég nagy f.aszság. Egy 29 éves férfi már nem kisfiú. És attól még, hogy valaki idősebb nálad, nem lesz érettebb, és ha fiatalabb, nem lesz éretlenebb.
2023. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Pont hogy te vagy baromi éretlen hogy egy ilyen dolgon fennakadsz. 2-3 év korkülönbség az semmi.
2023. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És amíg meg nem tudtad, hány éves, addig minden stimmelt? Gondolom, fel se tűnt...
2023. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a 2-3 ev huszon elejéig számít. Egy 30 eves nő, meg egy 28 éves ferfi között mar korantsem ugyanaz ez a 2 ev mint mondjuk egy 21 es egy 19 éves közt.

Nekem 28 eves koromig kizarolag az idősebbek jöttek be, de aztán fordult a kocka, es volt két 5 évvel fiatalabb.


De ha neked ez ennyire zavaró akkor keresd csak az idősebbeket, nincs ebben semmi rossz, van ilyen.

2023. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A benned élő tévképek miatt van ez.

Volt egy ilyen barátnőm 20 éves koromban. Ő 32 volt. Igazából 2 hét sem kellett, hogy eldobja ezt a gyerekes gondolkodást. Főleg, hogy úgy kezeltem őt, ami volt, onnan ami én voltam. Mivel a kor kb semennyire sem számít, és én 16-17 éves koromban voltam olyan érett, mint egy átlagos 35-40 éves, 20 éves koromban egy ilyen egyszerű gondolkodás számomra nagyon gyermeki volt, és amiatt, hogy természetesen és tisztelettel kezeltem, nagyon hamar elkezdte érezni..., amit ilyenkor kell, ahelyett, hogy "több mint másfélszer annyi idős leszek 1 év múlva, mint ő 1 év múlva". :))


Nem igazán kell ezzel annyira törődnöd. Majd ha az élet ad melléd valakit, aki 1-2 évvel fiatalabb, de azokban a dolgokban, amikben együtt működtök, egyként kapcsolódtok, érezni fogod, hogy nem egy valami végtelenszer apróbb valaki nálad, sőt akár nagyobb, de a lényeg, a közös terep, nem, hogy nagyobb legyen, amit még beléd neveltek, te meg azóta nem dolgoztál rajta tudatosan.

2023. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!