Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 évesen még sosem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen még sosem volt barátnőm és szűz vagyok de még csak egy lány kezét sem fogtam soha. Egyre jobban azt érzem hogy így nincs értelme élnem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 15. 08:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem hülyeség, de te tudod. Mindenki maga dönti el, hogy mit tart az élet értelmének.

Én 39 évesen veszítettem el. Utólag belegondolva egyáltalán nem bántam meg.

2023. máj. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Akkor miért nem teszel ellene? Ki kell lépned a komfortzónádból.
2023. máj. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
47%
Ha ilyen jól bírtad be kellene lépned a hadseregbe.
2023. máj. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Unalmasan toltod az idod?

Ha nem, akkor ne foglalkozz ezzel

2023. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
31%

Prosti?

Nem értem ezt a szenvelgést.

2023. máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#5


A prosti az nem barátnő és nem is intim

2023. máj. 15. 08:19
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

És ha nincs más?

Ha nem felel meg, akkor te döntöttèl úgy, hogy szűz maradsz, szóval ne sajnàltasd magad!

2023. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi. Tégy ellene. Aki keres az talál. Ne görcsösen tedd. Egyszer csak ott lesz veled szemben, akinek te vagy a nagy Ő.
2023. máj. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Aki csak várja a sült galambot annak nem is lesz párja sose.
2023. máj. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
39%

Én 33 vagyok de nekem jó így. Elütöm az időt mással, volt már több randim, de hálistennek hogy nem lett több, mert egyik csaj se volt egy főnyeremény. Az egyik pár évre rá megházasodott, aztán 2 éven belül el is vált, a másik meg szerintem mentálisan nem volt ép, lelkileg se.


A többi meg szimplán gazdag szülők hercegnője, nem sorolom miért gázosak.

Idegsebésznek tanult az egyik-mindenben lekörözne bárkit-engem ez zavart, a másik fogorvos (na ez pl. pasi volt csak átműttette magát, mint kiderült).


Na szóval, ezek után nekem azt hiszem elég lett egy életre. Pedig én aztán nem vagyok egy extrém, pali, el se hinné senki, hogy ilyen csajokkal randiztam.

2023. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!