Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a domináns nők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a domináns nők? Vagy én vagyok beteg?

Figyelt kérdés

Nem nagyon sikerül találkoznom olyan nőkkel, akikről azt hiszem azokról is kiderül, hogy pics*k. Mindig az a szöveg jön, hogy a férfi szedje fel a nőt stb. Nem is azzal van a probléma, hogy nem menne. Hanem a vonzalom óriásit csökken a szememben.

Olyan nőt akarok aki felnyalatja velem a padlót. Így nem tudom szebben mondani, de olyan hogy ránézek és nem merek nemet mondani. Volt olyan nő aki kikötözött és nagyon fel is izgultam, még egy másik meg mondta hogy azt csinálsz velem amit akarsz, hát ez meg nagyon illúzióromboló volt.

Akkor már prostihoz is elmehetnék ha azt csinálok amit akarok.

Volt olyan alkalmi kapcsolatom is hogy úgy írt rám a nő, hogy szedd össze magad este átjössz, fáradt voltam, de mondta nem érdekli menjek át. Egyébként nem is tetszett annyira, mégis valahogy a határozottság izgat.


Bár hallottam olyat, hogy ez valami "betegség" hogy ha sok mindenre kell felelni az életben akkor az ember a szexben alárendelt akar lenni, hogy ott ne ő hozza meg a döntéseket.


30 F



2023. júl. 11. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress párt erre szakosodott szórakozóhelyeken, eseményeken vagy weboldalakon, mert első ránézésre senki sem fog dominának tűnni, és sok éves ismeretség során is el tudja titkolni.
2023. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dominák, járj el hozzájuk "kezelésre". A normál nők egyenrangú kapcsolatra törekednek, de arra semmiképp, hogy felnyalassák a padlót a pasival. Mi sem tudunk ilyen sub pasira felnézni.
2023. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy állásinterjú során találkoztam egy igazán domináns nővel. Mivel én vészesen introvertált vagyok, így mondhatni K.O.-t is adott.

A domináns nők nem csípik az introkat, vagy azokat, akiken érződik, hogy gyengébbek náluk pszichikailag: jó esetben békén hagyják a másikat, rossz esetben viszont nagyon is kihasználják, de nem úgy, ahogyan azt a férfi szeretné.

Másrészt Mo.-ra nem jellemző a domináns nő szerep.

Ergo: ez csak többnyire remény marad.

2023. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmeséled az interjút?
2023. júl. 11. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!