Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek miután rájöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek miután rájöttem hogy teljesen valótlan dolgokban hittem(incel tanok)?

Figyelt kérdés

A szüleim jelentösen hibások voltak ebben mert egyáltalán nem foglalkoztak velem, föleg az apám nem, állandóan dolgozott és ha volt is egy héten 1-2 mondata hozzám az mindig milyen jegyeim vannak, és hogy mennyi profitja lesz neki hamarosan és az semmi még több kell.


Szóval nem volt apa képem, és anyám se nagyon foglalkozott velem, idöm nagyrészét így PC elött töltöttem, így sok mindenben hiányt szenvedtem érzelmi és kommunikációs téren.


Nyilván így nem tudtam sikeres lenni késöbb párkapcsolat kialakításában, és elhittem hogy biztos azért mert nem vagyok nagyon gazdag vagy mert nem vagyok nagyon jó képü, így lányoknál nem lehet esélyem, az incelek teljesen elhitették velem online és úgy gondoltam hogy ez esett és nem tehetek semmit.


Viszont párszor kimozdulva közösségi eseményekre az egyetlen barátom biztatására, egyértelmüvé vált hogy minden amint hittem az teljesen valótlan és csak fejemben létezett.

Eleve nálam sokkal szegényebbeknek van párjuk, és nálam jóval "csúnyább" férfiaknak is van kapcsolata, nem is akármilyen nővel/lánnyal stb.


Azóta eléggé lesokkoltam és nem igazán tudom mit tegyek. Az egyetlen pozitiv hogy sokkal inkább elkezdtem foglalkozni külsömmel és súlyfelesleg leadásával jól haladok. De ezen kivül nem tudom mit tegyek, ez az egész annyira megrázott. Nem a pénz és nem a külsö a fő oka hogy nincs olyan barátnöm akire vágyok. Mivel rengeteg férfi jóval alattam van külsöre és anyagilag és mégis nekik sikerül...De ök sokkal fejletebbek kommunikációban. Nem tudom mit tegyek.


Mert egy részt bennem van hogy nagyon szeretem magam ahogy most vagyok tehát nem is igénylem társaságot és embereket, de másrészt az is bennem van hogy ez így nem jó föleg amikor meglátok egy igazán szép lányt/nőt, hogy megismerném és komolyan érdekelne. De fogalmam sincs mit tegyek úgy igazán



#változás #reakció #incel #stasis #stagnáció
2023. júl. 13. 16:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
Legfőképpen ne hallgass az ilyen incelekre!
2023. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
75%
Gratulálok Kérdező, megtetted az első lépéseket az önfejlesztés felé. További sok sikert kívánok!
2023. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
81%

Én is gratulálni tudok. Már azzal, hogy ezt felismerted, és elkezdtél javítani a jelenlegi hibáidon, mint a súlyfelesleg jobb lettél, mint voltál.

A kommunikáció fejlesztése fontos, de ezen kívül ami felismerést én még hiányolok, hogy rájöjj, az emberek nagy része nem gonosz. Félre ne érts, nem is hibátlanok, viszont sokkal több jóindulatú, szórakoztató ember van, mint hinnéd, akikkel öröm egy társaságban lenni. BÁRKI társaságára én sem vágyom, meg szerintem senmi sem. De egy megfelelő közeg megtalálása olyan, mintha helyére kerülne még egy darab a kirakóban. Tök jó érzés. Nyilván ezt komplexebb felismerni, és simán belefuthatsz idiótákba közben. De fontos, hogy járj emberek közé, és elkezdj kapcsolatokat kialakítani olyabokkal, akik jó hatással vannak rád.

Ha tudsz anfolul, akkor javaslom Healthy Gamer GG csatornáját. Tök jó dolgokat mond, sokszor feszeget hasonló témákat. Nyilván egy valódi pszichoterápiával nem ér fel, de egyrészt képet kapsz, milyen egy jó pszichológus, plusz azért segít árnyaltabban, de mégis egyszerűbben látni.

2023. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

,,Mert egy részt bennem van hogy nagyon szeretem magam ahogy most vagyok tehát nem is igénylem társaságot és embereket, de másrészt az is bennem van hogy ez így nem jó föleg amikor meglátok egy igazán szép lányt/nőt, hogy megismerném és komolyan érdekelne."


Arra készülj fel, hogy egy párkapcsolatban kompromisszumokat kell kötni. Nem mindig az lesz, ami neked kényelmes, mert a párod igényei időnként eltérnek a tieidtől. Ezt sokszor nehéz kezelni, még akkor is, ha egy hozzád hasonló személyiségű nővel jársz.

2023. júl. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
12%

"Viszont párszor kimozdulva közösségi eseményekre az egyetlen barátom biztatására, egyértelmüvé vált hogy minden amint hittem az teljesen valótlan és csak fejemben létezett.


Eleve nálam sokkal szegényebbeknek van párjuk, és nálam jóval "csúnyább" férfiaknak is van kapcsolata, nem is akármilyen nővel/lánnyal stb."



Na, es lett parod?



39F incel

2023. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
75%

15, ez most pont az az érvelés volt, hogy

"ha naponta elszívsz, egy doboz cigit, az havonta 60ezer forint, évente 720ezer, 10-15 év alatt már egy elég jó autó ára

-te dohányzol?

-nem

-és van autód?

-nincs

-Akkor meg?"

2023. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
78%
A 39F incel féléknél természetes önvédelmi reakció, hogy aki kitörni készül az incelség posványából, azt igyekeznek visszahúzni. Különben szembesülniük kéne azzal, hogy igenis változtathatnának, csak semmit sem hajlandók tenni magukért.🤔
2023. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
19%
Kamu femináci kérdés…
2023. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként szerintem is a nőkre kellene hagyni, hogy ki mennyire szép vagy csúnya férfi, férfiként csalóka lehet belőni azt. Lehet te csúnyának gondolod mert túl kocka az álla vagy túl mélyek a szemei de a nőknek pont ezek a pasik a nyerők. Én is így vélekedtek fiatalabb koromban, hogy a magas homlokom, nagy szemem meg hosszúkás arcom mennyivel szebb mint azoké a nyomoroncoké akik után futottak a nők :D
2023. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
20%

Én trollkérdésnek érzem ezt.


Az incel nem úgy "születik" hogy nem mozdul ki! Hanem úgy, hogy folyton pofára esik valami hiányossága miatt, amin nem tud változtatni. Főleg a külsőn. Azon meg nem tudsz változtatni.

2023. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!