Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hogyan élitek meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan élitek meg, hogy ezen az oldalon számos topikban valótlanságot állítanak rólatok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 23:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
A lányok rosszul, a nőket pedig rohadtul nem érdekli, hogy kit mit állít róluk.
2018. máj. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Pont úgy, mint Soros György: nagy ívben lesz.rom.
2018. máj. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
némelyikőtök azért rendesen kiakad...
2018. máj. 4. 23:51
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem érdekel, mert tudom, hogy sem rám, sem egyik környeztemben élő nőre sem igaz semmi ezekből az előítéletes, általánosító hülyeségekből.


Őszintén sajnálom azokat az embereket, akik valami korábbi sérelmük miatt egy egész nemet kezdenek el szidni kollektíven. Ahhoz, hogy erre a szintre eljusson valaki, valami nagyon nagyfokú megkeseredettség kell, ami kihat az életük egyéb területeire is.

2018. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Akinek nem inge...
2018. máj. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%

Mondanál pár példát? Mert általában pont azt látni, hogy a lányok fél perc után igazolják a leírt állításokat a reakcióikkal... :D

Aki pedig az általánosításokat magára veszi, amikor oda van írva, hogy vannak kivételek... Nos, arra általában illenek az általánosítások és pont azért veszi őket személyes sértésként.

2018. máj. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%

A #6-os válaszom fél perc alatt igazolva. Az a válasz, ami arról szól, hogy az illető környezetére SENKIRE sem igaz egy általánosítás sem, felpontozva. A válaszom, amiben leírtam, hogy VANNAK KIVÉTELEK lepontozva.

Na, EZ az ami nem igaz és általánosítás.

Az itteni nők többsége képtelen felfogni, hogy összességében a női nemben egyszerűen lehetetlen, hogy mindenki egy csoda legyen. Pont úgy, ahogy a férfiban sem. Emberek vagyunk és vannak hibáink.

2018. máj. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok vak nő. Tudom és látom,hogy a nőtársaim sokfélék. Van belőlük értelmesebb akinek ezeket nem kell magára venni,és van,akikre teljesen illik a negatív jellemzés.


Ezen kívül az általánosítás mindenki maga dolga. Maximum önmagát vágja el ezzel valami jótól.


Egyèbkènt a nagyon általánosító kérdéseket el sem olvasom. Ha mégis,nem biztos,hogy kommentelem. Nem érdemes. Hogy magyarázzam meg egy vak embernek,hogy milyen a Naplemente? Kb ilyen lenne veszekedést indítani.

2018. máj. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem szoktam magamra venni a buta általánosításokat. Mikor külön engem megcéloznak, megszólítanak, abba beleállok egy-két mindat erejéig, annyi.
2018. máj. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy vettem észre, hogy a lányokról itt maximum ők maguk állítanak valótlan dolgokat.
2018. máj. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!