Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet lenne betiltani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne betiltani a válásokat az incelek társkeresési problémáinak megoldása érdekében?

Figyelt kérdés
100 évvel ezelőtt még nagyon nehéz volt elválni, manapság meg minden második házasság válással végződik. A legjellemzőbb az, hogy az alfák cserélik az öregecskedő feleségeiket fiatalabbra és az inceleknek ezért nem jut nő. Mivel 100 éve még nem lehetett olyan könnyen elválni, nem voltak incelek sem. Mindenkinek jutott nő. Az alfák meg öregecskedő feleségeikkel maradtak életük végéig.

2023. júl. 17. 20:31
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%
Bocs már #40, hogy nem beszélem a nyelvet és nem tudom mit jelentenek ezek a szavak, tényleg elnézést.:D A khalwat-ra rágugliztam, de valahogy mi még mindig nem egy ázsiai, ISZLÁM ország vagyunk, tehát továbbra sem értem ez miért lenne egy európai országban releváns. Az egy teljesen más világ, más kultúra, más szokások, itt az életben nem lesz hasonló sem, kár ezért remegni. Akinek ez kell, az csomagoljon, aztán irány egy iszlám ország, probléma megoldva.
2023. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
39F incel, amúgy ha te ott vagy, miért nem geomaxolsz?
2023. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
77%
Ti mit ebédeltetek? Én túrós gombócot.
2023. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
80%
43, fuh, de ennék egy jó kis túrógombócot... kár, hogy laktóz és gluténérzékeny vagyok:D Kva élet:D
2023. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%
39f amugy tényleg miért nem geomaxxolsz? 184 centi vagy európai, ott imádnak téged a nők, mindig ezt mondják a bölcs blackpillerek. Biztosan akarják a tested, nyáladzanak rá.
2023. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
0%

45


Ha az áll nagyon visszahúzódik akkor geomaxolni sem lehet.


33F incel

2023. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudjátok mit? Akkor gyűjtsetek össze 1-1,5 milliót állplasztikára, nem egy összegyűjthetetlen összeg azért, akár Cofidisből is megvan, basszus. Probléma megoldva. Olyan kocka állat csinál nektek dr Krasznai mint egy lego babának.
2023. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ja, egyáltalán nem elérhetetlen egy ilyen műtét és ha szerintetek jobb lesz...


Igaz, a minap az egyik incel még a fehérjeporra is állami támogatást akart, pedig az aztán tényleg nem tétel:D

2023. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
0%

"39f amugy tényleg miért nem geomaxxolsz?"



1) Employment pass-szal vagyok, nem lehet hazasodni.


2) Nem eleg a zseton.


3) A nok fiatalon hazasodnak, es igy lemaradtam roluk.



Ha geomaxxolni akartok, azt fiatalon kell megtenni, lehetoleg kora huszonevesen.



39F incel

2023. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

40-es

a férfiaknak is vannak bizonyos külsőt illető preferenciáik, amik alapján válogatják, hogy melyik nő kell nekik. Pl. derék csípő arány

Akkor ennyiből a férfiak is nácik??


Az pedig, hogy vannak külsőt illető preferenciák, az nem jelenti azt, hogy akit nem tartunk vonzónak, azt alacsonyabb rendű fajként tartjuk számon...

2023. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!