Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 éves férfiként még rástarto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves férfiként még rástartolhatok az egyetemista gólya csajokra, tehát az ilyen 18-20 éves csajokra?

Figyelt kérdés

Már várom a szeptembert, hogy jöjjenek a friss husik. Be kellett vallanom magamnak, hogy azok az eseteim, a fiatalabb csajok. A korombeli nők már egyáltalán nem vonzanak, nagy ritka kivétellel.

Egyébként rólam annyit, hogy sohasem voltam ilyen sármos és fitt, most vagyok az eddigi legjobb formámban. És anyagilag sem álltam még ilyen jól. A válság sem fogott ki rajtam, továbbra is tudok bőven megtakarítani.


2023. júl. 25. 20:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
10. Nem hiszek neked. : /
2023. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
94%
Az már nem az én bajom.
2023. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
12. Te is tele vagy frusztrációval és itt adod ki. Valaki nagyon megcsinálhatot.
2023. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Kettőnk közül nem én vagyok frusztrált és felháborodott.

Igen amúgy, a férjem rendszeresen “megcsinál”, nem tudom mi a gond ezzel.:D

2023. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
19%
Nem, öreg vagy már.
2023. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Húzzon már a fszba ez egy-ket túlkoros, akik ontják ma magukból ezeket 18-20 éves lány idősödő pasi kérdéseket.
2023. júl. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
70%

Nem megy, lemaradtak a pszichés fejlődésben, ezért van ez náluk.. mert aki húsz évesen lúzer volt és kihagyott olyan dolgokat, amiket olyankor kellett volna megélni, később akarja pótolni.


Fogadok kérdező, hogy ennyi hajad sem volt még, és ilyen jó állagú bőröd, ugye? Meg ilyen kemény merevedésed.. A megtermékenyítő képesség férfiaknál is romlik 35től felfelé, a problémák is nőnek minden téren, és a férfiklimaxig legjobb esetben is 10 éved van, nőknél is 40 körül üt be, jó esetben csak 45 évesen, extrém esetben meg 50 felett. Most fogj meg egy 25 évest, aki 20nak néz ki, és akkor még elmondhatjátok magatokról, hogy valamennyire egészséges a korkülönbség és ez egy normál kapcsolat.

2023. júl. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
87%
Simán, ha kellően jól (fiatalosan) nézel ki. De számíts arra, hogy ebben a korosztályban már jóval tudatosabbak a "fiúkák", tehát tudják mi jön be a koruk beli csajoknak, és direkt erre játszanak rá. Elsősorban a külső megjelenést illetően. Illetve azt se felejtsd el, hogy jóval magasabbak már ezek a korosztályok (a csajok is), szóval kigyúrt, kopasz törpeként esélyed nem lesz.
2023. júl. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
" Férfiként " meg kell ezt kérdezni hogy szabad-e. :D Don Huan :D
2023. júl. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
93%
Én a megjelölt korosztály vagyok és a barátnőimmel nevetünk ezeken a szellemi fejlődésben visszamaradt papákon, akik a 2 szál hajukra meg a félig impotens f-rkukra büszkék, hogy sosem volt ilyen jó. xd Nevetséges bagázs, mindenki rajtatok nevet!
2023. júl. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!