Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 éves férfiként még rástarto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves férfiként még rástartolhatok az egyetemista gólya csajokra, tehát az ilyen 18-20 éves csajokra?

Figyelt kérdés

Már várom a szeptembert, hogy jöjjenek a friss husik. Be kellett vallanom magamnak, hogy azok az eseteim, a fiatalabb csajok. A korombeli nők már egyáltalán nem vonzanak, nagy ritka kivétellel.

Egyébként rólam annyit, hogy sohasem voltam ilyen sármos és fitt, most vagyok az eddigi legjobb formámban. És anyagilag sem álltam még ilyen jól. A válság sem fogott ki rajtam, továbbra is tudok bőven megtakarítani.


2023. júl. 25. 20:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%

Nekem meg a fiatal, húsz éves pasik az eseteim. Női szemmel nézve óriasi a különbség a két korosztály között, külsőre és mentálisan is.

Nem akarok apámkorúval randizni, köszi. Nem érdekel az, amit te férfiként aposztrofálsz. Élvezni akarom a fiatalságom, bulizni, strandra menni, extrém sportokat kipróbálni, evezőstúrákat a Tiszán, sátorban aludni az erdőben, hátizsákkal bejárni a mediterrán országokat. Együtt tanulni, szorítani egymásnak a vizsgán, lázadozni a szüleink ellen, szídni a tanárokat, és izgatottan keresni az első közös albérlet. Valakivel, aki ugyanitt tart az életben.

Te ezekről már rohadtul lekéstél.

2023. júl. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Az érintett korosztály kiröhögi a kérdező féléket, akik viszont szemellenzősen a 6-os féle, szintén lúzer incelek hozzászólásait tekintik relevánsnak, és csodálkoznak, hogy a vágyott "friss husira" még csak elméleti esélyük sincs... sajátosan szórakoztató.🤣
2023. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. Akinek van esélye, az nem itt kérdezi meg, hanem a barátnőjével maxolja ki a nyáriszünetet. 😁
2023. júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Max a nyáladat fogod csorgatni, a nálad 10 évvel fiatalabb pasik viszik majd 18 éves csajszikat
2023. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Az lesz az egyetlen szavuk rád hogy "creep". (+attól hogy most vagy a legjobb formádban, nem jelenti hogy alapból jó pasi lennél, sőt elég gyengén hangzik a bizonygatás)
2023. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

"Illetve azt se felejtsd el, hogy jóval magasabbak már ezek a korosztályok ("


Van egy rakat törpe csaj. Nem fog 10-15 év alatt sokat nőni az átlagmagasság, 100 év alatt nőt 10 cm-vel. Szerinted 20 év múlva mindenki két méteres lesz? :D

2023. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
26-os: látszik te sem láttál mostanában mai fiatal srácokat (18 év körülieket). Mindegyik szinte kivétel nélkül 180+ cm magas. És igen, az átlag magasság nagyon gyors üzemben nőtt az elmúlt 20 évben, és lehet, hogy most megtorpant kicsit, de alacsonyabb nem lesz az biztos.
2023. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Nézzétek meg a mostani 13-14-15 éves lányokat... rengeteg van köztük 175 cm körül. Én milleniál vagyok, a magam 173 centijével még valamennyire kiugrok a kortársaim közül, ezek között viszont teljesen átlagos, és csak 15-20 év telt el.
2023. júl. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
17%
Magasabbak, mert egyre kevesebb selejt szaporodik. A 160-170 centis férfiaknak egyre kevesebb lehetőségük lesz rá, mert a nők csak a jó génekkel rendelkező férfiakkal nemzenek utódot.
2023. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
94%

28

50 év múlva meg 3 méteresek leszünk? :D

Vannak magasak, de ugyanúgy vannak alacsonyak is, sőt, nagyn alacsonyak.

Az átlagmagasság jelenleg 20 éves korban 178/164 (fiú/lány).


Az elmúlt 100-120 évben éppen 11 centiméterrel nőtt az európai átlag-magasság.

Az antropológiai és régészeti kutatások szerint a Homo erectus már 1,8 millió évvel ezelőtt elérte a mai 180 centiméteres testmagasságot (ezt afrikai leletek bizonyítják) ám az ókori Egyiptomban csak 166 cm volt az átlagtermet,


A növekedés nem lineáris, hol gyorsabb, lassabb, visszaesés is volt a történelemben. Nem fogunk az égig nőni.

2023. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!