Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora esély van arra hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esély van arra hogy a magas elvárásokkal rendelkező nők, akik emiatt nem találják meg a párjukat azok harminc negyven év múlva elkeseredett, befordult, pszichésen beteg öregasszonyok lesznek a magány miatt?

Figyelt kérdés
2023. júl. 26. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Egy harmincas és negyvenes nő nagyon messze van attól, hogy "öregasszony" legyen.
2023. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem fogják bevallani! Én azért a koromnál fogva sok nőt láttam akik királylányok voltak, lenézték, dobálták a pasikat, ma meg már csak a levedlett 5-öd osztályú pasiknak kellenének. Így múlik el a világ dicsősége. A komoly lelki törés 30-35 körül történik, akkor már ott van mögöttük két fiatalabb generáció. Tényleg sz*r ügy az idő múlása úgy, hogy erről nem akarnak tudomást venni. Ekkor jönnek rá, hogy a marketing meg a valóság nem fedik egymást. Azaz csak duma hogy nem számít a kor, dehogy is nem! Minden kornak meg van a szépsége és a feladata. Aki 35 felett akar még tündökölni az önámításban van. Értem ez a férfifalókra. 35 évesen egy csinos feleségként, vagy szingli pasivadászként teljesen más az ázsiója egy nőnek. Nem kell elhinni...
2023. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1. Hát egy harmincas negyven év múlva öregasszony lesz...
2023. júl. 26. 19:14
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha veled dolgoznak együtt, pl asztalszomszéd vagy. De akkor 20 évesen is depressziósak lesznek. Szerintem legyél útépítő, és a netet meg kapcsold ki, és költözz tanyára.
2023. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Van rá esély, de hogy mennyi azt nem tudom.


Amúgy lehet az is, hogy férjet fog, de keserves lesz az élete úgyis.

2023. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
A magány miatt nem hiszem. Ha megnézel most öregeket, mondjuk 70-eseket, a nők általában (korukhoz képest) jobban pörögnek, mint a férfiak. A nőknek a szociális hálóik is erősebbek (ezért is van több csövi férfi), párkapcsolat nélkül is vannak emberek az életükben.
2023. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nőkre és férfiakra is igaz, én magam ilyen férfit ismerek akinek olyan sok elvárása van a másik felé, hogy most 41 évesen is szingli mert számára egyik nő sem tud megfelelni. :D 29N
2023. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
" magas elvárásokkal rendelkező nők" = velem nem akar összejönni
2023. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez baromság. Akik megtalálják a párjukat is nagyobb százalék válik/szakít majd újra párra talál. Velük mi van? Ők is újra a piacon vannak új párt keresve. Ők miben különböznek azoktól akikről te beszélsz? Semmiben. Ha akarnak bármilyen korban találnak majd párt maguknak akik akarnak és elfogadják a szintjüket. Ennyi.
2023. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Bezzeg ha összejönnének veled, aki már fiatalon is keserű, befordult és pszichésen beteg...
2023. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!