Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet lenne, ha féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne, ha féltékennyé tenném a pasit, ilyen módon? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval, van valaki akibe szerelmes lettem. Hónapok óta szoktunk összefutni.

Egyszer felajánlotta hogy menjünk el igyunk meg egy kávét, majd amikor elkelett volna menni, elhesegette a témát.

Amikor konkrétan rá kérdeztem immár én, nőként, akkor azt mondta benne van. De eltelt két hét és nem képes pontos időt írni, úgy érzem mintha halogatná, vagy nem érdekelné. Semmi nem történik.

Ugyanakkor tudom hogy tetszem neki.

Arra gondoltam elmegyek hétvégén randizni egy másik pasival, hogy féltékennyé tegyem. Szerintetek ekkor lépni fog valamit?! Megijed hogy talán elveszít engem? Lenne értelme? Mint már említettem, tudom hogy kedvel és tetszem neki, csak valahogy nem akar egyről a kettőre lépni...


Sikerülhet a tervem?!;


2023. júl. 27. 14:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Ez játszmázás és játék a másik férfi érzéseivel. Nem fair viselkedés. Döntsd el mit/kit akarsz, mielőtt 2 szék közül jogosan a pad alá esnél.
2023. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Miért ijedne meg? Ha tényleg annyira érdekelnéd, akkor nem keresne kifogásokat.
2023. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Gyerekes.

És miért is "ijedne meg"? Látszik, hogy nem kapkod utánad.

2023. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

ma 14:33


Hátha végre akkor lépne.

Egy randival még nem vagyok elkötelezett sehova.

2023. júl. 27. 14:36
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem fog lépni. Ha eléggé akarna, mindent megtenne, hogy tudjatok találkozni. Talonban vagy, ez van.
2023. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Hiába pontozol le, kedves kérdező, akkor is ez a helyzet 🤷‍♀️
2023. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem fog megijedni, még lehet gratulál is. A másik sráccal viszont nem kéne szórakoznod, ő nem tehet semmiről
2023. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Kerdezo, mivel tudtara adtatok, de o nem lep feled. Azt jelenti, nem is akar komolyat toled…
2023. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Csak nevetségessé tennéd magad.
2023. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem hinném
2023. júl. 27. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!