Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire vészjósló, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire vészjósló, hogy nem érdeklem a fiúkat, és eddig mindig nekem kellett kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Élőben észre se vesznek, buliban se fogdostak soha, vagy szólítottak le. Instagramon akármilyen képet rakok ki, nem írnak rám, mint másra. Életem során egyszer alakult valami, abból egy randi lett, de a fiúk nem veszik jó néven, ha egy lány ír rájuk, és el se jut az egész beszélgetés sehova.
2023. júl. 28. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg így van, tehát soha senki nem kezdeményezett, még buliban sem, akkor vagy nagyon erősen azt a benyomást kelted, hogy nem vágysz társaságra, vagy a külsőddel van elég nagy probléma.
2023. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Vékony vagy ?
2023. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Külső/belső miatt nem kezdeményeznek.
2023. júl. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet a kisugárzásod olyan tipikus szellemszerű, nem érzékelnek az emberek és csak háttérdíszlet vagy tömegben.


Szerintem sok férfi szereti, ha náluk kezdeményeznek, próbálkozz többet.

2023. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt mondom, de valószínűleg nem előnyös a külsőd. Ezen nem tudsz dolgozni, kicsit nőiesebb lenni, fogyni, sportolni?
2023. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hasonló volt, bár buliban voltak dolgok, de amúgy jó ideig semmi. Gimiben már mindenkinek volt barátja, hozzám meg senki nem szólt. Emiatt úgy éreztem, nekem kell kezdeményezni, mert akkor talán lesz valami. Sokáig csináltam. Aztán neten kezdtem társat keresni, ott persze sokan írtak, mint mindenkinek. Élőben egy kezemen meg tudom számolni, hányan jöttek oda ismerkedni így a 28 évem alatt. Élőben megismert személlyel két kapcsolatom volt, az egyikre szerintem én erőltettem rá magam így utólag visszagondolva, a másik meg csak félt, beismerte, ha én nem kezdeményezek, nem jövünk össze. Aztán leszoktam teljesen a kezdeményezésről. Rájöttem, ha valaki akar valamit, majd jön ő, vagy pedig nagyon félénk, de az a kapcsolatban is ilyen beszari lesz és nekem az nem kell. Neten is lehet értelmes srácot találni, nekem többször sikerült és most is társkeresőről ismertem meg a párom :)


Hogy mi volt a baj velem azt nem tudom, gondolom a túlsúlyom :D

2023. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kövér, átlagos testalkatom van, a hasamon és a derekamon van egy kis úszógumi. Alacsony vagyok, 154 centiméterrel. Én átlagosnak mondanám magam jobb napokon, rosszabbakon csúnyának, de nem a bányarém fajta. Nálam soha nem próbálkozik senki, ezért kezdtem el én próbálkozni, de nem halad sehova semmi. Vannak nálam sokkal rosszabbul kinéző lányok is, nem tudom, hogy hol lehet a probléma. Visszahúzódóbb vagyok, és idő kell, míg feloldódjak, de utána sincs semmi. Én már nem akarok várni, az év végéig hagytam magamnak időt, ha addig nem jön senki, feladok mindent.


Az itteni privikből nem kérek☺️

2023. júl. 28. 15:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Nehéz így megmondani, hogy mi lehet a gond. Valamit közvetítesz, ami miatt nem figyelnek fel rád. Nagyon szerényen öltözködöl, rövid hajad van? Szoktál szoknyát, színes ruhákat hordani?
2023. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Most jelenleg hátközépig ér, volt már derékig érő, és vállig érő is. Kb fél éve vágattam le a hajam váll alá ért akkor, most hátközépig ér.

Nem mondanám szerénynek. Szeretem a bő ruhákat, de testhez simuló ruhát is felveszek, mikor milyen kedvem van, meg mikor dolgozok, milyen idő van, attól is függ. Vannak csinos ruháim is, márkás is.

Szoknya nem az én műfajom, inkább rövid nadrág,vagy ruha.

2023. júl. 28. 18:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg érthetetlen. Milyen pasik tetszenek? A nagyon helyesek?
2023. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!