Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon ritkán jön olyan, akivel el tudnék képzelni komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ez nem azért van, mert csak a modell kinézetű nők jönnének be, de tényleg éves szinten max. két-három olyan nővel szokott összehozni a sors, aki külsőre és tetszik, jól, értelmesen el is tudunk beszélgetni, hasonló az értékrendünk stb. Tehát akivel az alap, hosszú távú párkapcsolathoz kellő dolgok stimmelnek. Viszont akikkel ez megvan, ők vagy foglaltak, vagy tőlem nem akarnak semmit. Évek óta ez megy. Hogyan lehetne ezen változtatni?

2023. júl. 29. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerencsés ember vagy. Nekem 10 évente 1 és az se kölcsönös 🤣

(N)

2023. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Semmit. Majd akkor akad. 😂
2023. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne nőként. Valószínűleg ha több emberrel ismerkednénk meg, több lenne azoknak a száma is, akikkel komolyabbat is el tudnánk képzelni.
2023. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is több évente jött egy. De aztán egyszer csak jött, kölcsönös volt, együtt vagyunk évek óta.
2023. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as, nehogy azt hidd... Én is úgy vagyok vele, mint az 1-es, szintén nőként, és többek között emiatt is kezdtem társkeresőzni, hogy hátha több ember = nagyobb esély. Nem jött be. Csak annyit értem el vele, hogy több embert ismertem meg, aki ugyanúgy nem fogott meg, vagy én őt, vagy kölcsönösen.

Sajnos ez nagyban szerencse kérdése, és az vagy van, vagy nincs, nem tudjuk befolyásolni 😔

2023. júl. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!