Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem volt még komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 24 éves vagyok, lassan 25, de nem volt még soha komoly kapcsolatom, pedig nagyon szeretnék már. Nem keresem görcsösen, csak jó lenne már átélni azt, amit más már 15 éves kora óra átél. Régebben elég önbizalomhiányos voltam, 22 éves korom végén volt az első randim és csókom. Az a srác volt az első és egyetlen, aki komolyan érdeklődött irántam pár hétig, utána pedig meggondolta magát. Azóta nem próbálom elháritani a közeledéseket, de mindenki csak szexet szeretne. Próbálok eljárni emberek közé, fesztiválokra, koncertekre, társasjáték estekre. De ide is a párjukkal érkeznek általában az emberek.

A kérdésem hogy megéri tovább próbálkozni és eljárogatni helyekre vagy koncentráljak inkább magamra és tegyem rendbe az életem? Ezalatt az edzések, meg étkezések javitását értem. Egyébként átlagos testalkatom van, nem vagyok csúnya. Viszont nagyon tudok ragaszkodni, ami nem minden szempontból jó, mert évekig voltak "plátói szerelmeim". Ha nagyon lefoglalom magam, akkor nem tör rám ez a hiány, hogy milyen lehet, ha valaki törődik veled. Új barátokra is szivesen szert tennék, legyen ez az első lépés?

Köszönöm, hogy végigolvastad.



2020. jan. 3. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tedd rendbe az életed. A kapcsolat sok idődet emészti fel.

Én magam építem fel a "házamat". Aztán ha minden happy és finitó anyagilag akkor TALÁN.... Talán elkezdek nőt keresni.

Gyereket tuti nem akarok.. Akkor sem érezném magam felkészültnek, ha minden anyagi dolog a rendelkezésemre állna. Számomra teher lenne, ahogy egy ponton ha a rózsaszín köd szertefoszlik a kapcsolat is az lesz.

2020. jan. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem barátkozz először. Legyen valami társas hobbid, tánc vagy ami érdekel. Szinte az összes ismerősömnek úgy lett kapcsolata, hogy vagy régi barátok voltak, vagy valamelyik barát ismerőse, haverja lett a párja. Szerintem sokkal egyszerűbb úgy párt találni ha van egy kiterjedt baráti köröd.

Alapból akivel barátkozol, feltehetően ugyanaz az értékrendetek, érdeklődési körötök stb. Ha mondjuk velük nem is alakul ki kapcsolat (nem vonzódsz hozzájuk vagy eleve azonos neműek), valószínű, hogy ők is hasonló felfogású barátokkal veszik körül magukat, így aztán közös buliban vagy mit tudom én hol már simán találkozhatsz olyannal, akihez vonzódni is tudsz. Vagy végül beleszeretsz egy barátba, passz. :D


Nekem szinte az összes randim/szerelmem vagy régi ismerősöm vagy ismerős ismerőse és találkoztunk valami házibuliban, esküvőn, összejövetelen. Mostanában nem igazán értem rá kimozdulni, így elkezdtem Tinderezni, de szerintem sokkal rosszabb így párt keresni. Ott baromi nagy szerencse kell hozzá, hogy találj valakit, akivel összeilletek, mert alig szánnak időt egymásra az emberek.

2020. jan. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem teszed ezeket egyszerre? Az önfejelsztésnek folyamatosnak kell lennie - minden nap úgy feküdj le, hogy valamivel több legyél, mint amikor felkeltél. Ez alap.


15 éves korában kinek van komoly kapcsoalta? Ne viccelj már. Az akkor kezdődik, amikor összeköltöztök, jövőt tervezitek, nem pedig a történelem témazáró tételeit veszitek át...


Igen, járj el edzésre. Étkezz egészségesen. Sugározzon belőled a boldogság. A párkapcsolatot meg ne discoban és bárban keresd. Végképp nem Tinderen.

2020. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) Igen, pont ez hiányzik belőlem, hogy nem sugárzom, hogy boldog lennék
2020. jan. 3. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!