Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire érzitek gáznak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érzitek gáznak, hogy a sikertelen társkeresés miatt pszichológushoz kell járni?

Figyelt kérdés

Mindig ezt írják, akiknek nem jönnek össze a dolgok: pszichológus, pszichiáter, pszichodráma, önismeret, önfejlesztés.

De másoknak meg enélkül is megy.


Én nem tudok ezzel megbékélni, rendeltem pár önismereti könyvet, be is jelentkeztem pszichológushoz, de ezektől csak rosszabbul érzem magam. Szánalmas.


2023. aug. 1. 10:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
2%

Én is szànalmasnak éreztem magam, mintha nekik nem is lenne céljuk, hogy jobban legyünk.


Vagy szerintetek igen ?

2023. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Én coach-hoz jártam, nőként. Az gáz? :D De 3 alkalom után lett párom, úgyhogy megérte :D
2023. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Miért lenne szánalmas? Az a szánalmas, amikor nem csinálsz semmit magad miatt, hogy csak lógsz a levegőben, hogy mást hibáztatsz.
2023. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Mit számít, hogy mi minek érezzük? Egyébként is nem lesz a fejedre írva, hogy szakemberhez jársz.



Az már más eset, ha te cikinek érzed, és a kérdés alapjén annak érzed. Akkor nem fog működni amúgy sem, felesleges elmenned.

2023. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szánalmas, inkább büszkének kellene lenned magadra, hogy változni akarsz és mersz tenni érte. Aki ezt szánalmasnak tartja, az szívjon gázt, ne foglalkozz vele.
2023. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

"De másoknak meg enélkül is megy."


Az nem siker ha valakinek van kapcsolata. Az a siker ha JÓ kapcsolata van. Es ezt pedig az onismeret garantalja.


A valasok aranya 60+ szazalek es millionyi olyan kapcsolatot lattam csak a kornyezetemben vagy olvastam rola gyakorin, ami rossz, kiegett, toxikus, bantalmazo, visszahuzo de a kulvilag fele meg ment a nagy mosolygas es boldogsag image. Ezt irigyled?


A pszichologus pont olyan onfejlesztes mint az edzes, tanulas, barmi. Mindig vannak olyan szerencses emberek akiknek termeszetesen mennek a dolgok. Masoknak fejlodniuk kell erte. En buszke vagyok arra hogy mekkora utat tettem meg. Te se szegyellj fejlodni.

2023. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológusnál általában megjelenik az ember egy tünettel, aztán leásnak a problémák gyökeréhez. Mert a te konkrét problémád nem a sikertelen párkeresés, (bár te most így érzed), szinte biztos hogy ennek a hátterében van valamilyen pszichés sérülés.

És igen, az önismereti munka meg a pszichoterápia egy nagyon fájdalmas, kellemetlen, kényelmetlen folyamat. De ha végigcsinálod, nem marad el az eredmény.

2023. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Másrészt meg miből vagy olyan biztos abban, hogy megy nekik? Mert kapcsolatban vannak? Ki tudja, hogy milyen kapcsolat az? Láttam én már facebook-on tökéletesnek tűnő kapcsolatot, ami valójában belülről rohadt. Nehogy azt hidd, hogy másoknak amúgy nem lenne szüksége önfejlesztésre, pszichoterápiára. Csak félnek tőle, ezért könnyebb leszólni azokat, akik bele mernek menni.
2023. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Kontextustól függetlenül röhej, hogy ebben az országban az az általános, hogy a pszichológus gáz, ciki és, hogy akkor kell menned csak ha valami nagyon nagy gáz van veled. NEM! Felejtsük már el!


Nem vagy pszichológus, de érdekel a téma és már csak önismereti szempontból is nagyon megérheti. Mindenkinek vannak "traumái", mindenki hurcol valamit ami hatással van a viselkedésére. Nem kell nagy dolgokra gondolni, elég lehet egy rossz szokás is. Önismeret, önfejlesztés, ezek pedig elengedhetetlenek egy boldog élethez. Csak a többség még mindig ott van leragadva fejben, hogy ez gáz. Nem, nem az.

2023. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Az a gáz, amikor valaki itt nyavalyog a gyakorin, hogy nincs nője, pedig lehet, hogy egy pszichológus tudna segíteni neki.
2023. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!