Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire érzitek gáznak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érzitek gáznak, hogy a sikertelen társkeresés miatt pszichológushoz kell járni?

Figyelt kérdés

Mindig ezt írják, akiknek nem jönnek össze a dolgok: pszichológus, pszichiáter, pszichodráma, önismeret, önfejlesztés.

De másoknak meg enélkül is megy.


Én nem tudok ezzel megbékélni, rendeltem pár önismereti könyvet, be is jelentkeztem pszichológushoz, de ezektől csak rosszabbul érzem magam. Szánalmas.


2023. aug. 1. 10:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Én is emiatt kezdtem el járni. Pár hónapra rá lett is párom, pedig úgy kezdtem az egészet, hogy szerintem nekem sose lesz. Sőt, még mindig járok és egy ideig fogok is, a párom pedig abszolút támogatja. Sokkal rosszabb az, ha meg se próbálsz dolgozni magadon.
2023. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
44%
Szembenézni a problémáiddal néha felemelő tud lenni, néha viszont csak megtudod, hogy miért nincs nőd, de változtatni nem tudsz rajta, mert ahhoz újra kellene születned.
2023. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!