Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek valami miatt nem megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek valami miatt nem megy a pártalálás, és minden igyekezet, változás ellenére is ugyanott tart, abban mi tartja a lelket? Főleg a mélypontokban.

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Mi miatt nem megy? Nem mindegy. Nagyok az igények? Le kell adni. Ha egy erős 3 as vagy ne akarj egy 9est.
2023. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Szinte semmi, a családom. Anyukám, testvérem, ennyi. Miattuk csinálom, nekik minél jobb legyen.

Azt már megszoktam, hogy a nők semmibe vesznek, elég sok évem volt rá. :/

2023. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha szép vékony nő kell akkor neked le kell fogyni. Nem lehet az elvárásokat megkerülni.
2023. aug. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

AZ, hogy az élet nem csak ennyiből áll. A párkeresésen és a szaporodáson kívül millió más dologban ki lehet teljesedni.

Pl. hobbikban, munkában, családban, barátokban bármiben.

Koncentrálj olyan dolgokra, amelyeket élvezel és ne azon agyalj, hogy neked nincs senkid. Nagyon sok kiváló embernek soha nem jön össze párkapcsolat és sok szarházi, semmitérő alak szaporodik és falja a nőket/férfiakat "érdemtelenül".

Sajnos az élet igazságtalan és rengeteg minden múlik a szerencsén is, ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni.

Egyébként én mindig azt kérdezem magamtól, ha netalántán azon agyalnék, hogy ismerkedni kellene vagy az adott csajhoz oda kellene menni, hogy egyébként mit tenne hozzá az életemhez. Miért lenne nekem vele jobb?

Többnyire az a válasz, hogy nem lenne jobb, csak macerásabb, bonyolultabb, több idegesség, több szarság lenne benne.

Nekem egyik sem hiányzik.

Volt már párkapcsolatom, nem olyan hű de jó dolog. Valakinek persze bejön, meg ezt imádja, én inkább egyedül szeretek lenni.

2023. aug. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Bennem az, hogy tudom: nem maradok egyedül. Van olyan mikor elég egy új program vagy utazás máskor meg annyi, hogy megbeszélem a barátaimmal a helyzetet.

Egy mélypont volt az életemben, ott munkát váltottam és kimaradt kb egy év a párkeresésből, mert rendeztem az életem.

Nalad miben merült ki az igyekezet és a változás? (Lehet ott csúszott meg a dololg.)

2023. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Külső és belső.

Stílusváltás, új frizura, edzés, egészséges étkezés, nagyon odafigyelek nagyon, hogy mit eszek. Önismeret, önfejlesztés, nyitottság, gátak leküzdése, elfogadás tanulása. De semmi eredménye ezeknek, pedig nem tegnap kezdtem el.


Laktam albérletben, egyedül. Hetek teltek el úgy, hogy nem volt kihez szóljak. Így visszaköltöztem anyámékhoz.


Minden szhart bevállalok, a munkába meg a hobbikba temetkezem, de egyedül nem buli. Barátaim vannak, de nekik halad az életük, építkeznek, családot alapítanak stb. Elég kevésszer találkozunk. Vagyis nekem kevés, de nekik nem.

2023. aug. 4. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:

"Laktam albérletben, egyedül. Hetek teltek el úgy, hogy nem volt kihez szóljak. Így visszaköltöztem anyámékhoz."


Sajnos hogy ha ennyire nincs kontakt más emberekkel akkor a fenti egyébként nagyon király dolgok (stílus, jó test, műveltség stb) onmagukban nem fognak segíteni hisz nincs kinek megmutatni.


Nagyon jól kinézve is, ha mész az utcán az szinte sosem fordul elő hogy egy lány leszolit, maximum hosszabban a szemedbe néz mosolyog.

Nyilván van a férfiaknak egy olyan felső fél vagy egy százaléka akit megpróbálnak többször lányok is felszedni, de szerintem ez annyira ritka hogy erre értelmetlen építeni. Eleve kicsi az esélye hogy megszolit téged direktbe egy lány és még kisebb h mellé még olyan is aki tényleg tetszik neked.


Az onfejlesztes nagy csapdaja hogy sokan úgy állítják be mintha ezek a fejlesztések varázsütésre megoldanák minden problémádat akkor is ha a nap folyamán a munkatársaidon meg a bolti eladón kívül nulla emberrel kerülsz kontaktba (ezt nem rád értem hanem csak általában mondom).

2023. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2023. aug. 4. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!