Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő ennyire sportos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő ennyire sportos az már inkább hátrány a legtöbb férfinál?

Figyelt kérdés
[link]
2023. aug. 6. 07:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%
A #9, #11-es csak írigykedik.
2023. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#13:

Nem igaz! Sportos vagyok, 168 cm/55 kg. Sosem voltam ennél kövérebb!

Azért írtam hogy az ilyen típusú nők odafigyelnek arra hogy milyen életmódot élnek és ahhoz keresnek párt maguknak.

Akik ilyen "dugnám" szinten vannak azokkal egy ilyen életmódot folytató nő szóba sem áll!

Jó példa erre Gelencsér Timi!

2023. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%

Ki a tököm az a Gelencsér Timi, és kivel nem áll szóba?

Nyugi, az adatok alapján (ha nincs visszataszító fejed, és több van benne, mint amit itt mutatsz) téged is dugnálak.

2023. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a sportos nők. Ez az egész fitneszteremben pucsítgatós nőtípus irritál.
2023. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

9-es 😅 így elalvás előtt amikor olvastam amit írtál hogy tudni kell megtartani egy ilyen nőt fáradtan elsőre az jutott eszembe hogy a karjaiban tartva. 😄


Amugy ha a felkarja also reszet nezitek az nem sportos a vállai ellensulyozzák ezért tűnik ugy nektek mert csak a vállát veszitek észre. Egy sportos kar formaja nem ilyen.

2023. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amugy ő egy szinésznő nem sportoló.
2023. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!