Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igényes csinos vékony nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes csinos vékony nőknél mennyire hátrány ha a férfinak erősen el van hanyagolva a szájhigiéniája?

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 10:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon.

De ez igazából mindneki másnál is hátrány. Senki sem szereti, ha valakinek rothad a szája.

2023. márc. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
1. Csinos duci nőm már volt így, vékony csinos még nem
2023. márc. 9. 10:46
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Saccra olyan 100%. Azért 2023-ban talán elmondható, hogy nem az az előny, ha nincs elhanyagolva a szájhigiéniája, hanem kompenzálhatatlan hátrány, ha mégis...
2023. márc. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
És van hogy el lehet takarni, van hogy nem jön rá a nő szerintetek?
2023. márc. 9. 10:49
 5/39 anonim ***** válasza:
98%
Hogyne. Távkapcsolat, ahol soha nem találkoztok.
2023. márc. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem jön rá? Hát ha nem tervezel pl csókolózni vele, akkor van esélyed, de azért lássuk be, ez előfordul egy párkapcsolatban vagy alkalmi visoznyban:D


A kérdésedben szerepel az "igényes" kifejezés. Mit értesz alatta, ha az alapvető higiéniát nem?

2023. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
98%
Hatalmas hátrány. Sőt, kizáró ok.
2023. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%

Kiábrándító tud lenni. Bizonyos körökben belefér, de ott minden más igénytelenség is. Gondolom nem olyan nőt keresel, aki szintén igénytelen valamilyen szempontból.

Egyébként értem, hogy ha fél az ember fogorvoshoz menni, nekem is évekbe telt rávennem magam, de mióta rendben vannak a fogaim, és megtanultam a normális szájápolást, már nem is értem, hogy hogy tudtam évekig úgy élni, hogy nem látszott ki a fogkö alól a fogam. Nekem szerencsére nem volt annyira gáz a helyzet még így se, átlag fizu mellett néhány hónap alatt össze tudtam spórolni a fogaim helyrehozására valót (cserébe lemondtam pár dologról, de abszolút kibírható volt), csak a bátorság hiányzott hozzá nálam, meg a tájékozottság persze.

2023. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
98%
Kuka
2023. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jó a száj higiénia? Miért nem teszel ellene ?
2023. márc. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!