Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyei lehetnek párkapcsolat terén egy felépülő függőnek (alkohol és szerencsejáték)?

Figyelt kérdés

Van értelme még abban reménykedni, hogy lehet még barátnőm/feleségem/családom? Vagy ez teljes mértékben reménytelen. 1

éve nem ittam és közel kilenc hónapja nem játszottam... 34 éves vagyok és jelenleg semmim sincs az adósságaim leszámítva. Ezek több millió forintra rúgnak... Sorstársak biztatnak, de én nem vagyok bizakodó. Szeretnék boldog lenni, de tudom, hogy hosszabb távon egyedül nem fog menni...



2023. aug. 14. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Minél előbb szeded magad össze, ami eddig nagyon jól megy, akkor neked is JÓ ÉLETED LESZ! Csak ne ess vissza, de menni fog ez, csak bízz magadba. Ha eddig eljutottál ezután már a többi gyerekjáték, miután visszafizeted a pénzt csak jó dolgok fognak történni veled, össze fogod szedni magad, csak rajtad múlik.
2023. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Amíg teljesen fel nem épülsz és nem építesz egzisztenciát, semmi esélyed. Normális nőnek nem fogsz kelleni, a hozzád hasonló gyógyuló vagy visszaeső függőknek bejöhetsz, de ők csak arra lesznek jók, hogy lehúzzanak és visszaess a függőségedbe.
2023. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindkét választ köszönöm. Úgy érzem, ez hosszú éveket fog igénybe venni...
2023. aug. 14. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez sem biztos. Nem így kell hozzáállni, és amúgy az sem baj, ha 2-3 évet igénybe vesz. Egy olyan ember, aki ennyire mélyről újra feltör nagyon erős lesz. Hajrá!
2023. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Egy nőnek nagyon fontos, hogy minimum az adósságaidtól megszabadulj. Gyereket szeretnél? Van bármid, munkahely pl? Mert nagyon fontos, hogy ne kelljen eltartani, az férfiatlan. Szexben nem tudom mennyire vagy odaadó és hát jó egy nőnek, az se mindegy. Szexistenként még így is elfogadna sok nő, bár ez kortól is függ. Egészségi állapotod? Gyógyszereket kell szedned?

Itt nem maga a függőség ténye a legnagyobb gond, olyat simán találhatsz aki bízik benned, hogy kitartasz. Az a baj, tudom, szomorú, de ha csupasz fenékkel mész egy kapcsolatba, nem biztos, hogy ki tudod vívni a tiszteletet. Amilyen világ van, a nők is rettegnek ám attól, hogy adósságba kerülnek vagy gyerekkel az utcára, vagy elhagyják őket.


Nekem könnyebb (nőként) van állásom és nem szeretnék gyereket, így befektetésre is marad a fizuból.


Ismerem és értem a függőségek működését, esélyed mindenképp van. Csak tenni kell érte sokat, nem tudom mennyi az adósság de azt meg kell oldani, addig biztos nem változik a nő ügy. Sajnos az adósság ijesztő egy nőnek, én fel se mernék venni hitelt sose.


Szerencsejátéknál gondolom a kockáztatás okozta a függőséget, nem tudom, én szoktam pókerezni (nem pénzben) online versenyeken, inkább nem vállalok kockázatot, döntő asztalnál lenni jobb.

2023. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kilenc hónap nem sok. A szakemberek nem javasolnak párkapcsolatot az első év(ek)ben. Nem véletlenül. Adj időt magadnak. Utána lehet bármi még.
2023. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy év alkoholmentesség után lett kapcsolatom. Abbahagytam a piálást, elkeztem futni, nyelvet tanulni. Egy év alatt megcsináltam az angol középfokút és naponta 10 kilométert futottam. Ennek már 14 éve, és azöta is ezt az életet tolom.


Szóval nem reménytelen, de nagyon meg kell dolgozni érte. Ne hajtsál a nőkre, ha magadat rendbe raktad minden téren és egyedül is boldog vagy akkor jön magától a kapcsolat.

2023. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es ezt magyarázza már nekem valaki, hogy aki annyira mélyen van, hogy szedje már össze magát, ha még járni sem tud a kétségbeeséstől..

hogy lehet egyedül is boldog valaki erre nem jövök rá, ha fejbe vágnak akkor sem..nekem legalább is magas ez az egyedüli boldogság..

nem attól szép az élet, ha bele tudunk nézni valakinek a szemébe és nem a falat kell bámulni?

2023. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!