Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a párom szerencsejátékozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Összevesztem a szüleimmel, ezért hozzáköltöztem. Fél éve vagyunk együtt, eddig azt mondta nekem, hogy jól menő informatikus munkája van, az is a végzettsége.

Erre amikor bejöttünk a lakásába, azt láttam, hogy kötegekben összegumizva áll a készpénz, nyertes tippmix szelvény, laptopokon futnak különböző fogadóirodák, stb..

Persze nem először járok itt, de eddig jól titkolta.

Elmagyarázta, hogy sportfogadásból él, és nyugodjak meg, ez egy nagyon stabil dolog. Higgyek neki? Ő 23 éves, én 20.



2021. jún. 8. 23:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Amig nem teged huz le es nem a nem letezobgyereketek elol veszi el a kaját igy, addig engem nem hatna meg mit csinal.
2021. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem húz le, nem panaszkodhatok. Egyszer sem hagyta még, hogy én fizessek randin.
2021. jún. 8. 23:47
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Akkor élvezd az életet:)
2021. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
17%
Vannak nők, akik bosszúból levágják a párjuk péniszét. Remélem, neked nincsenek ilyen gondolataid. Beszéld meg vele szépen a dolgokat.
2021. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Azt mondod áll a pénz kötegekben? Akkor mi a baj? Igenis lehet ezt profin, nyereségesen csinálni.
2021. jún. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

Ha kötegekben áll a pènz akkor az nem szerencsejáték.

Ha jàtszik akkor a bankszàmlájàn van.

Vagy kamu a kérdés.

2021. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Én nem láttam még ennyit készpénzben. Ő azt mondta, 8 milliónál kicsit több.

Akkor felesleges aggódnom? Lehetséges, hogy ő ebben profi? Félek, hogy csak szerencséje van, és amikor borul az egész, rossz társaságba fog sodródni, mint a legtöbb szerencsejátékos.

2021. jún. 9. 00:22
 8/26 A kérdező kommentje:
Voltak tippmix szelvények is a pénz mellett, ugyan ekkora összegekben. 6!
2021. jún. 9. 00:24
 9/26 anonim ***** válasza:
27%
A szerencsejátékos mind lúzer. Egy ideig lehet nyerni de mindent el fog veszíteni.
2021. jún. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

"Félek, hogy csak szerencséje van, és amikor borul az egész, rossz társaságba fog sodródni, mint a legtöbb szerencsejátékos"

Ne az amerikai filmekből indulj ki. :D

Ha tényleg 8 milliója van ebből, akkor tényleg profi. Ennyit senki nem nyer csak mert szerencséje van. Vagy átver és csak sportfogadásnak próbálja beállítani a ki tudja milyen illegális pénzkeresetét.

2021. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!