Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy szerencsejátékozom?

Figyelt kérdés

Mióta eszemet tudom, mindig része volt az életemnek a szerencsejáték. Noha a családban csak "egészséges" módon (heti 1 lottó, totó), én már elég komolyan űzöm. Póker, sportfogadás. Négy számjegyű pluszban vagyok euróban, és engem nagyon zavar. A szüleim középfokú iskolát végeztek, én jelenleg felsőoktatásban tanulok, de nem látom semmi értelmét a tanulásnak.

Ellenben a barátnőm családja teljesen más. Mindkét szülője elismert orvos, ő szintén orvosin van..

Egyszerűen szégyellem elmondani neki, hogy mit csinálok. Abbahagyni pedig nem vagyok képes.



2020. máj. 9. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Nyugi, rá fog jönni, amikor lopkodod otthonról a pénzt, az értékesebb tárgyakat, meg amikor hazamész összeverve, mert nem tudsz fizetni.


HA, valóban szereted, akkor lépj le most, mielőtt le kell cumiznia 2-3 behajtót, mert másképp eltörik a térded.


TUDOM! Te hihetetlenül profi nyerőgép vagy, sosem vesztel, bla, bla, bla,...

2020. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ja bukake lesz a csajodnál és gangbang!
2020. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Így: "Képzelt lett pár millióm". "De jó, honnan?" És mondhatod is.
2020. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy sosem vesztek, mert nyilván ilyen nincs.


3-as, én is erre gondoltam, de félek, hogy szakít.


Mármint miért akarna egy olyan sráccal lenni, aki űz szerencsejátékokat? Mindegy, hogy pluszban vagyok, ezzel nem tudok akkora egzisztenciát építeni, mint amekkora a szüleinek van..

2020. máj. 9. 16:34
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Az én barátnőm tudja hogy 7 éve sportfogadó vagyok, egy kicsit zavarja de elfogadta, azt mondta amíg nem megy a megélhetés kárára addig rendben van, és ez a mai napig működik így, hol vesztek hol nyerek, de elmondanám neki hogy ha nagy gáz lenne. Ja és ő is orvosi pályára készül, én melózok, ugyanúgy nem láttam értelmét az iskolapadban kínlódni mint te. Ha csak ebből élsz és annyira nem akarod hogy bárki tudja, akkor keress valami alibi melót akár pár órában, és mondd azt hogy abból van a pénzed, bár engem pl nem érdekelne hogy ki mit gondol, ha sikeres vagyok abban amit csinálok és megélek belőle.
2020. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Engem sem érdekel, hogy ki mit gondol. Egyedül attól félek, hogy elhagy. Fél éves kapcsolat csak.

A tanulás részt rosszul fogalmaztam meg. Sajnos nem valami világmegváltó szakon vagyok, hogy pl. kutató biológus legyen belőlem, így nem látom értelmét, hogy kb az éhenhalásért dolgozzak majd 20 napot egy hónapban.

2020. máj. 9. 17:00
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Jó akkor azt mondom hogy mondd el neki, mert te így nem érzed jól magad. Tudsz így kapcsolatban élni évekig vagy akár még tovább is, hogy titkolózol? Személy szerint egyébként úgy gondolom hogy ez nem is valami nagy dolog, és ha normális barátnőd van akkor nem akad ki hanem elfogadja. Ha valami okból mégsem így lenne, akkor meg mérlegelni kell, abbahagyod miatta a szerencsejátékot vagy pedig őt hagyod ott.
2020. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp mondd el neki, mert csak telik az idő..Fél éve együtt vagytok és azóta titkolózol? Én a helyében nagyon kiakadnék és csalódnék..Nem is amiatt,amit csinálsz, hanem a hazudozás miatt.


Mondd neki, hogy ne haragudjon, hogy most mondod csak el, de nem akartad ezt a nyakába zúdítani, megvártad,hogy biztos-e a kapcsolatotok,hogy tudjon róla, nagyon szégyenled magad,stb..


Sok szerencsét!!

2020. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem inkább nagyobb baj az, hogy szerencsejáték függő vagy ez már kóros evvel kéne valamit kezdeni, hogy javuljon az állapotod ne függjön ettől a jövőd mert ki hat az egész életedre és tönkre teszi.
2020. máj. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok függő, mióta nincsenek sportesemények, nem fogadtam egyáltalán, karantén óta élőben sem pókereztem, sem online.

Csak ha objektíven szemlélem, ez nem egy élhető út. Hiába van nekem ebből pénzem, nem lehet erre építeni egy életet. Más kérdés, hogy arra sem lehet, amit elvégzek az egyetemen, mert szánalom, amit pályakezdőknek fizetés néven adnak a multik.

2020. máj. 10. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!