Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, összejönnétek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, összejönnétek ezzel a youtube influenszerrel?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=lV4ZcsYNcKw


Ha nem akartok rákattintani, akkor írjátok be google képkeresőbe, hogy classical technology youtube és kijön a csávó.



2023. aug. 14. 23:11
A kérdező szavazást indított:
Természetesen, mivel bár nem néz ki jól, de a megnyerő személyisége és a "passion" kárpótol érte.
Nem, mivel kopasz és mellé kövér is. A haj meg a sovány/izmos test alap.
Kinézet alapján oké lenne (a kövérséget leszámítva), viszont a személyisége nem tetszik. Nem szeretem a kockákat az ilyen turbókockákat.
8 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2023. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert külsőre nem az esetem és láthatóan nincsenek közös érdeklődéseink (legalábbis ahogy végigpörgettem az oldalán, egy olyan videót se láttam, ami engem érdekelne).
2023. aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Semmilyen influencerrel nem jönnék össze
2023. aug. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Én sem, ugyanazon okokból, mint a 2-es válaszoló. Külsőre sem jön be, érdeklődési kört tekintve pedig a jelek szerint egyáltalán nincs semmi kapcsolódási pont, két külön világ vagyunk, ami sosem találkozik.
2023. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De a szakálla szép dús, nem értem mi a gond.
2023. aug. 15. 00:50
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell látnom, influenszer. Ugyanolyan haszontalan, mint a DJ.
2023. aug. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
#5: én például világéletemben irtóztam a szakálltól, és az utóbbi évek szakálldivatja is csak heveny fujjolást vált ki belőlem, amióta őszinte sajnálatomra elterjedt. #4-es voltam.
2023. aug. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is taszító a szakáll.
2023. aug. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
A szakállról mindig az jut eszembe ahogy nagybátyámnak belecsurgott a pörköltszaft miközben evett😔
2023. aug. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem jön be külsőre és számomra totál érdektelen témákról beszél.

A szakáll se jön be. Nekem ezek a sivatagban a sátor előtt ülő, Kalasnyikovot simogató arabok jutnak róla eszembe. Még amúgy egész jóképű férfiakból is ilyen suicude-mellényest csinál.

2023. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!