Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, hogy éreztétek magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hogy éreztétek magatokat amikor egy lány akivel ismerkedtél, barákoztál, ilyen kijelentés tett feléd? Hogyan kezelted magadban?

Figyelt kérdés
Több hónapig haverkodtunk, nagyon jól kijöttünk, adta a jeleket hogy bejövök neki, hogy "biztos nem maradok sokáig egyedül, minden nő ilyen pasira vagyik, jóképü pasi vagyok stb" gondoltam közeledek felé, erre ugye azt mondta "tudod te csak barátként nézhetsz rám, de olyen cuki vagy, mindig olyan jókat beszélgetünk egymással, lelkitársak vagyunk, a baráságunkat nem ronthatjuk el" tehát magyarul nem tart férfinek. A baránőjének néz. Volt valakinek hasonló szitu? Lepattintottad a csajt?
2023. aug. 16. 06:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan típusú nők, akik képtelenek férfiként tekinteni az ismerőseikre, barátaikra. Őket nem lehet úgy meghódítani, hogy közel kerülsz hozzájuk, hanem ellenkezőleg. Valamiféle elérhetetlen idealizált képként kell hogy létezz számukra, akibe vakon szerelmesek lehetnek.
2023. aug. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez speciel felérne egy kasztrálással. Nem erőltetném.
2023. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2

Igen én is így gondolom, úgyhogy szépen elkezdem leépíteni a kapcsolatot.

Lehet hogy eleinte rosszul esik majd, de az idő megoldja.

2023. aug. 16. 09:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Minek akarod erőltetni a dolgot, ha egyértelműen megmondta, mi a helyzet? Nem vonzódik hozzád, csak egy barátnak tart. Te sem vonzódsz minden nőhöz, de attól még tarthatod őket jófejnek. Én ezt nem értem, hogy férfiak miért nem képesek ilyen egyértelmű lepattintás után felfogni, hogy felesleges tovább próbálkozni. Ha neked kellemetlen ez a helyzet, mert másképp érzel iránta, akkor mond meg neki, hogy ez így nem fog működni, ne barátkozzatok tovább. Ennyi. Nem kell "szép lassan leépíteni", trükközni, sunnyogni, gerinctelenkedni. Ő is őszinte volt hozzád, te is őszintén mondd meg neki, hogy nem akarsz csak a barátja lenni, elköszöntök egymástól és kész.
2023. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"biztos nem maradok sokáig egyedül, minden nő ilyen pasira vagyik, jóképü pasi vagyok stb"

Ez a tipikus meg ne próbálj rámhajtani duma.

2023. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem ilyenkor a pasik hogy nem érzékelik, hogy ők egy ugyanolyan átverés, ugyanolyan csalódást okoznak. Ha én barátkozok egy férfival és kiderül, hogy emberileg nullára érdeklem csak megjátszotta, barátként már nem is vagyok érdekes ember a szemében, csak megpróbált felszedni akkor az az én szempontomból ugyanolyan csalódás mint a pasinak esetleg az, hogy én meg nem akarok tőle többet. Szóval rendben, hogy két ember mást akar de nem kéne úgy beállítani mintha itt a csaj bármiben is hibás lenne, amikor tulajdonképpen pont ő az aki végig őszinte és a kérdező vetít/hazudik.
2023. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
#6 Mert fiú-lány barátság még mindig nem létezik.
2023. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A nők részéről azért tendencia, hogy nem mondják meg egyértelműen, hanem úgy kell fejtegetni a jeleket, amiket szerintük küldenek. Párkapcsolat pedig sok esetben fejlődik ki barátságból. Honnan kéne tudni, hogy pont ebből a barátságból nem fog kialakulni? Nem lehet azonnal lerohanni a nőt romantikus szándékkal, mert arra biztos hogy nemet mond, míg ha szépen lassan megismer, kialakulhat belőle párkapcsolat.

Itt inkább arról van szó, hogy nem lehet mindenkinek megfelelni.

2023. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"#6 Mert fiú-lány barátság még mindig nem létezik."


Ez általában sajna azokra a férfiakra igaz, akiknél nem gyakori, hogy egy nő barátságosan viszonyul hozzájuk. Azért már a legelső rájuk mosolygó csajt hanyatt akarják dönteni. Aki úgy nőtt fel, hogy mozgott női társaságokban is, ott ez kevésbé megfigyelhető, mert nem ritkaság számba megy bármilyen interakció az ellenkező nemmel.

2023. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!