Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy ferfi jolerzi magat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi jolerzi magat velem, van program sex stb akkor miert nem szeret belem? Most akkor jo barat vagyok neki akit neha megdug?

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 10:21
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
54%

Az a baj nem értitek a lényeget, 11,12 stb..


Nem a vacak személyisége miatt vannak velük ezek a férfiak/lányok/nők, hanem a vacak személyiség ellenére....

A test az arc a külső, állatok vagyunk, tudatalatt szinte mindenben a külső dönt, ezért ha azt szeretnétek hogy vki ragaszkodjon szeressen akármi is legyen nagyon adni kell a külsőre, ha ez adott még a borzalmas személyiségre is szabad utat kaptok


Ez a titok! Elképesztő különbség van! Amikor egy nagyon jó nő vagy, vagy éppen fordítva egy nagyon jó férfi, semmi sem elképzelhetetlen! Istenként kezelnek!

2023. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
28%

Dehogyis.

Kapcsolatban hanyagok de mikor lelép a nő hirtelen mindegyik hősszerelmesen kapar:D


Es ugyanarrol a nőről van szó

2023. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
66%
#11: Mert lehet, hogy csak csinos vagy, de nem vagy szép. Ha minden klappol egy nőn, nem probléma neki a kapcsolat sem. Így meg csak ARRA kellesz a férfiaknak, nem vállalnak fel veled egy kapcsolatot.
2023. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 Á.Zoli ***** válasza:
77%
Beszéltél már vele erről?
2023. aug. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
82%
#23 én is gondoltam erre, de ez azért nem áll össze, mert engem ilyen szexkapcsolat mellett is felvállalnak nyilvános helyen vagy a barátaik előtt is. Sőt tavaly pl. 5 hónapig jártam egy olyan pasival, akinél szebb embert még nem láttam xd Izmos test, olyan jóképű arc, hogy rendszeresen leszólították modellügynökségek az utcán. Akit szégyellnek, azzal nem mutatkoznak az ilyen pasik, hanem csak áthívják éjszaka magukhoz, véletlen se lássa meg velük senki.
2023. aug. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
79%

Szeretik az ilyen kényelmes “ kapcsolatot”. Fôleg ha nulla felelőssége van.

Nekem is volt ilyen, serényen járt hozzám 1 évig dugni, de nem mutatott be a szüleinek, nem mutatott be a lányának, soha nem hívott el sehova, és soha nem hívott meg semmire.

Ez azért volt mert én szerelmes voltam. Ép ésszel 2 tali után befejeztem volna.

Neki ez addig ment volna így amíg ki nem rúgom.

És amikor komoly dolgokról beszéltem vele akkor jött azzal hogy idő kell meg majd 1 év múlva , meg hát ő megfogadta h senkit nem mutat be otthon.

Összeköltözni ? Hát most van egy nagy hiteltartotása , az még 5 év, addig nem tudnánk összeköltözni.

És a végtelenségig hazudozott volna ha nem szakítok vele. Meg is lepődött, szerintem a mai napig nem érti hogy miért lett vége.

2023. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
82%
16 os, kérdezőnek. Akkor ez végülis barátság extrákkal kapcsolat, amiből nem valószínű h. lesz komoly valaha is...
2023. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem hogy ha már látja valaki hogy nem a megfelelő emberrel van együtt, akkor miért nem tudja lezárni és esélyt adni valakinek aki esetleg nem egy szabadságmániás megrögzött agglegény……

De most komolyan ilyenkor szerelmesek vagytok, vagy csak buták?

Vagy majd megváltozik?

Vagy beléd szeret?

És ha nem is képes szeretni?

Te meg majd magadat hibáztatod, minden önbizalmadat elveszíted azért mert egy kicsorbult kicsavart , valahol megsérült lelkiállapotú embernek nem voltál képes megfelelni?

Neki vannak elköteleződési problémái, neki van szüksége pszihoterápiára, mivel kvázi használati tárgyaknak tekinti a nőket. De nem vagy te terézanya hogy minden lelki beteg embert megments. Önmagától……

2023. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
66%

Nem. Csak szeret veled szexelni, és nem akar többet tőled.

Valószínűleg nem teljesíted az "egyéb" elvárásait, és/vagy olyan -számára nem vonzó- tulajdonságaid is vannak, ami(k) akadálya(i) annak, hogy a szexkapcsolaton túl kialakulhasson egy igazi párkapcsolat köztetek.

2023. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy túl dagi vagy neki.
2023. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!