Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy ferfi jolerzi magat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi jolerzi magat velem, van program sex stb akkor miert nem szeret belem? Most akkor jo barat vagyok neki akit neha megdug?

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 10:21
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
40-es: A kérdező jobb, ha elfogadja, hogy szerelmet nem lehet kiváltani erővel. Vagy elfogadja a másikat így, vagy ha ez zavarja, szakíthat is.
2023. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt írtam neki, a #36-os válaszom arról szól. Az ő döntése.
2023. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
31. Miért a 3-ast szidjátok, inkább engem szidjatok. Pl azért mert nekem meg bántalmazó a párom, vagy a szokásos amikért szoktatok nőket szórakoztatni leszólásokkal, hol valamivel, hol az ellenkezőjével. A legjobb mikor az is baj ha van kapcsolatod, az is ha nincs, az is ha férjed van mert biztos félremegy, stb stb. Amúgy meg, a kérdezővel semmi baj nincs, vannak pasik akik vagy a lóvéba szerelmesek, vagy a kocsi, vagy anyuci, vagy a státusz női ruhák, órák, vagy valami egyéb baromság. Emberekbe nem tudnak. Más pasik meg szerelmes típusok, de kicsit idióták. Sokféle van.
2023. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
43-as: Én nem foglak szidni.
2023. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!