Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a csúnya/al...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csúnya/alacsony pasikat még gaslightolják is, hogy biztos a személyiségük is rossz?

Figyelt kérdés

Nem elég, hogy valaki nem jóképűnek és/vagy alacsonynak született, mivel nem lehet őszintén kimondani, hogy a kinézet számít a legjobban a párválasztásban (a pár százalék leggazdagabbat leszámítva), ezért folyamatosan megy a hazug bullyzás, gaslightolás, hogy biztos azért nem talál egy csúnya/alacsony férfi párt, mert a személyiségével van baj. Meg ezek a kamu dumák, hogy amíg nem szereted magad, addig más se fog, vagy hogy amíg tele vagy gyűlölettel addig sem. Érdekes én jóképű és magas vagyok, ugyanazt gondolom amit az incelek (blackpill) és ennek ellenére mindig találok nőt és viszonylag sok nőnek tetszem vagy gyakran szeretnek belém, pedig rendelkezem bőven problémákkal, vagy hibákkal. Csak ugye jóképű és magas vagyok. (Persze tudom, erre meg az kamu duma a válasz, hogy csak a "felszínes" nőknek tetszem biztos. Segítek: Mindenki "felszínes" a párválasztásban, csak ezt sokan nem ismerik el.)


Azt sem értik, hogy sok alacsony/nem jóképű férfinek nem azért van valakije, mert a nő őszintén kívánatosnak tartja őt, hanem csak mert a nő meg akart már állapodni és nem talált jobbat, aki mellette maradt volna és a biztosra ment. Ezt csak arra a tipikus válaszra írom, mikor azt írják sok ilyen férfi van kapcsolatban. Rengeteg pasi van úgy kapcsolatban, hogy a párja nem is látja őt valóban vonzónak. Mit gondolsz? Nem sajnálod, amikor valakit nem igaz módon a személyisége milyenségével bullyznak?


2023. aug. 16. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ogre?
2023. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
A ghostingolás és a bullying közel sem említhető egy lapon, így kérlek te se tedd.
2023. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

A magas és jóképű férfiak ismérve, hogy azon nyígnak gyakorin, más pasiknak miért nincs nője.


Ennyire ne nézz hülyének itt senkit.

2023. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Ugye, nem gondolod, hogy bárki is beveszi a kamudat? Úgy vagy te magas és jóképű, ahogy én férfi:-)

Természetesen nem szar minden előnytelen külsejű pasinak a belseje, de akik ide írogatnak, fröcsögnek, azoknak nagyon is. Érdekes, de az én környezetemben az alacsony férfiaknak is van/volt párjuk, tudnak ismerkedni, igaz, nem hallom, hogy lépten-nyomon hangoztatnák, hogy 170 centivel eláshatják magukat, mert minden nőnek csak a magas kell, plusz izom, pénz, jóképűség, és különben is, minden nő „prostituált”. Az meg, hogy te ránézel párokra, és azt gondolod, vki megalkudott a másikkal, közel sem biztos, hogy így van, akármilyen is a külső. Nekem többször volt már, hogy bejött/szerelmes voltam olyan pasiba, aki xy barátnőmet abszolút taszította külsőre, ahogy pl. én is lehetek bárkinek olyan, hogy álmai nője, más meg hozzám se nyúlna, vagy esetleg akkor, ha nincs jobb.

2023. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Elárulom, hogy addig amíg a többi férfira hallgatsz azzal kapcsolatban, hogy mi kell a nőknek, és a nőket lehazudozod, addig nem lesz jobb neked.


Igen, fontos a külső. De ez nem azt jelenti, hogy csak egy típusú pasi lehet vonzó többmilliárd nőnek, sőt. Nagyon sokféle pasi tetszik a nőknek. És van, akinek kizáró ok, ha valaki alacsony, de van, akinek nem. És onnantól kezdve, hogy nem kizáró ok, akkor viszont a személyiségeden áll vagy bukik a dolog.

És ekkora hisztivel amit itt lenyomsz még 2 méteresen is baromi visszataszító egy pasi.

2023. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#2 nem ghostingot, hanem gaslightingot írt.

Persze attól még nem látszik okosabbnak a kérdező, hogy teleszórja divatos angol kifejezésekkel a kérdését.

2023. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...én csaknem 3 évig együtt voltam egy alacsony/kövérkés pasival, akit a környezetem csúnyának mondott. Nem értették, mi az istent látok benne, mivel ráadásul én kezdeményeztem nála.



Még mindig azt mondom, hogy a kisugárzása volt az oka.



Sajnos idővel kiderült, hogy valójában borzasztó személyiség, de amikor először megláttam, az volt a benyomásom, hogy egy határozott, de mégis megfontolt és rendkívül nyugodt/gyengéd embert látok - és a kezdeti időszakban valóban így is viselkedett. Sajnos azután kiderült, hogy ez csak "reklám" volt úgymond, hogy valamivel megfogjon.


De amíg nem vetkőzött ki magából, addig tényleg nagyon boldog voltam vele, ezért is volt nehéz belátnom az utolsó együtt töltött évünk során, hogy dobbantanom kell, amennyiben nem akarok érzelmileg teljesen megnyomorodni.



Én vékony lány vagyok - idővel rájött, hogy ez neki nem is tetszik, hízzak már meg; a hajamat vágjam már le ilyenre vagy olyanra; ne hordjam az amúgy térdig leérő szoknyáimat ha ő nincs mellettem; sőt, olyankor egyáltalán ne szóljak hozzá más fiúkhoz még egyetemi jegyzeteket elkérni sem - és mindez csak a jéghegy csúcsa.



-------



Szóval röviden és tömören: igen, legnagyobb valószínűséggel a személyiségük miatt vannak egyedül.

Külsőt tekintve simán lehet valakinek a zsánere pont egy ilyen srác, egyedül az ápolatlanság az, ami tényleg mindenkit taszít. Tehát amikor nem pusztán arról van szó, hogy testileg ilyen vagy olyan alkat, hanem pl. büdös, nem mossa rendszeresen a haját, fanszőrzet szerű szakállat hagy magán - csupa olyan dolog, amely ellen akár ebben a pillanatban tehetne.

2023. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hű basszus, jól széthúzta a bekezdéseimet az oldal :D előző voltam.
2023. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy szociálisan vonzó embernek nem lesz gondja a pártalálással. Akkor sem, ha alacsony, vagy ha nem a legelőnyösebb a külseje. Ha nincs szociális életed, nem tudsz kommunikálni, borzalmas a személyiseged, és még emellé a külsőd se nagy eresztés, nyilván elég alacsony lesz a siker rátád.

És nyilván annyira vagy te magas és jóképű, mint amennyire én VS modell.

2023. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!