Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulajdonképpen miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen miért kell bántani azt aki gerinces, és megmondja hogy szexkapcsolatot akar csak?

Figyelt kérdés

Itt a gyakorin párszor már olvastam, ahogy mindenféle bénának, gyereknek, éretlenek, meg értéktelennek elmondják a mai 20as 30as férfiakat, amiért azok eleve úgy keresnek hogy szexkapcsolatot akarnak.

A férfiaknak ugye közel sincs annyi lehetősége kiélni magát fiatalon. A nők szexre bármikor találnak partner. Nyilván ha egy férfi oda jut, hogy megteheti, és akarja is, akkor próbál partnert találni.

Most őszintén, az jobb ha nem mondja meg, és bekamuzza hogy kapcsolatot akar? Megköszönni kéne inkább, hogy nekik mondhattok nemet, nem átb@sznak a palánkon.



2023. aug. 19. 16:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
43%
Mert idiótaság szexkapcsolatot akarni. De még mindig sokkal jobb mint azok akik szexkapcsolatot akarnak de hazudnak. Szóval összességében nem a legrosszabb, de nem is jó.
2023. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell bántani őket. Senki nem mondta hogy bántani kell őket. Azt csinálsz amit akarsz, keress szexet ha akarsz. Most mit kell ezen védekezni?


A nők akiknek gyerekes, éretlen, nem érdekes egy ilyen férfi, ők komoly kapcsolatot szeretnének, és ebből a kontextusból beszélnek róluk. Eljutottak már odáig, hogy a leírt hozzáállású férfiakkal nem lesz komoly kapcsolatuk és ki tudják mondani, hogy miért nem.


"Most őszintén", senki nem mondja, hogy jobb ha nem mondja meg mit akar! Senki.

2023. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
29%
Engem nőként is savaztak, amikor megmondtam, hogy csak szex. Nem a nemeken múlik. Egyesek túlérzékenyek és túl nagy az egójuk. Nem tudják elviselni, hogy csak a testük kell.
2023. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
35%
3 Mert elég bizarr, hogy neked csak egy test kell, beteg. Ennyi erővel egy sült csirkével is szexelhetsz, annak sincsen már lelke.
2023. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
45%

4

Ohh igen, nagyon bizarr. Nem is hallottunk még ilyenről. Na hagyjuk.

2023. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
1 “ Mert idiótaság szexkapcsolatot akarni.” Hogy mi?
2023. aug. 19. 16:43
 7/66 anonim ***** válasza:
72%

Mert ez a gyenge emberek sportja. Ugyanúgy p*csa gyenge emberek rabolnak, kötekednek vagy verekednek. Az erős ember felelősséget vállal, tanul, dolgozik, alkot, épít.


A szexkapcsolat csak annyi, hogy b*sznék, de nem akarok felelősséget vállalni, nem akarok egy fillért sem áldozni a kapcsolatra, nem áldozok rád időt csak amíg b*szunk. Mert ez b*szás és nem több, csak egy eszköz vagy az orgazmusomhoz.


Egyébként nincs is ezzel baj, gyenge emberek mindkét nemben vannak, találjanak egymásra.Sajnos ez társadalmilag nem egy hasznos, előremutató dolog, de a nagy közös jövőben bízni ma már felesleges. A gyengék szép lassan kihullanak, viszont mindenki maga választja az útját.

2023. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
36%
Azt akarsz, amigez kedved van.
2023. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
7. Hát én fordítanák rá időt, és pénzt. Eleve kell érzelem, hogy igazán jó legyen a szex. Szóval nem igazán értem miről beszélsz!
2023. aug. 19. 16:46
 10/66 anonim ***** válasza:
82%

Nincs semmi baj, ha ezt megmondja, ez sokkal jobb, mint átverni mást. Na meg engem nem érdekel, ki kivel szexel.


Véleményt csak akkor mondok, ha kérdeznek, nekem ez a "kiélés", "meg a nőknek könnyebb" hányinger hozzáállás.

2023. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!