Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amikor egy egyedülálló nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy egyedülálló nő belemegy megcsalásba, akkor miért nem tör elő belőle az erkölcsösség meg a gerincesség, mint más esetekben?

Figyelt kérdés
Elnyomja mindezt a péniszhiány?
2022. jún. 17. 10:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 A kérdező kommentje:
Úgy értve, hogy egy nős, családos pasival. És most itt nem kell mutogatni a pasira, hogy ő is egy nyomorék. A női szemszögből érdekel.
2022. jún. 17. 10:22
 2/69 anonim ***** válasza:
88%

Ha egyedülállo akkor milyen megcsalásba? Ugy érted hogy foglalfakkal kezd?


Erre a kérdésemre nem egyszer megirták azt nők, hogy mivel nehéz egyedulállo normalis ferdit találni mert javarészuk foglalt, nehogymár nekik mindig csak a szenny jusson, es ne legyen jopasijuk soha. Ilyen alapon sz.rják le ha foglalt egy férfi.


Meg minek legyen tekintettel más nőkre egyáltalán hogy neki nem nyulom le a pasiját?

2022. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
93%
*most latom 1.kommented. kerdésem targytalan
2022. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
86%

Itt a 10.válaszolo 3.pontja

"3. Nekem is egy életem van, én mindig csak mondjak le mindenről, mindenkiről, mert így erkölcsös, és érjem be azzal, aki semleges, rosszabb esetben taszít vagy legyek állandóan csak egyedül, szex nélkül? (A legtöbb barátnőt/feleséget amúgy sem féltem. Ha véget is érne a kapcsolatuk/házasságuk, kis idő múlva kb. fürtökben lógnának rajtuk. Míg magamról ezt nagyon nem mondhatom el."



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2022. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
36%

És amikor egy egyedülálló férfi belemegy megcsalásba, miért nem tör elő belőle a gerincesség? Ezt teszi a puncihiány?


Bár a kulcskérdés inkább az: amikor egy HÁZAS FÉRFI megcsalja a feleségét, miért nem tör elő belőle a gerincesség? Válasz : a férfiakban nincs gerinc.

2022. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
52%
Rendkívül sportszerűtlen nős férfiakra vadászni.
2022. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
70%
Miért, az egyedülálló nő tartozik hűséggel bárkinek? Nem. Sokszor azt sem tudja, hogy a másik fél foglalt.
2022. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
5. Először is: a nők szoktak itt általában tüzet okádni, h minden pasi a farka után megy. Ezek szerint a nők is a li.nájuk után. A másik meg: a legszánalmasabb azzal érvelni, hogy a másik is egy gerinctelen mocsok, azért vagyok én is az!
2022. jún. 17. 10:31
 9/69 anonim ***** válasza:
26%

Állandoan belekeverik a hutlen ferfiakat mikozben teljesen más egy női es egy ferfi mitivácio. Kulon lap.


A ferfiakat semmi nem erdekli van e pasija vagy nincs, amig egy nő kiskapukat hagy mennek csak elore.

2022. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
7. Hűséggel nem, de akkor a gerincét nyugodtan eladhatja, mert tudja, hogy ezzel egy harmadik személynek árt.
2022. jún. 17. 10:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!