Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány randi után érez jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi után érez jogosan egy férfi ilyesmit?

Figyelt kérdés

Persze nincs bűvös szám, de valahogy mégiscsak meg kell fogalmazzon az ember magának valami határt. Szóval arról lenne szó, hogy én semennyire se szeretnék egy olyan nőt, aki a hagyományos szerepekben gondolkodik. Dolgozunk, a munkában és otthon is kb ugyanannyit. Meg ilyenek…. És nagyon fontos nekem, hogy a lelki részébe is ugyannyit tegyen. Ne az legyen, hogy mindent nekem kell megoldani, kitalálni, hogy ő csak kivesz belőlem, és nem tesz belém időt energiát szeretetet. Soha nem fájt hogy az első pár alkalmat én fizetem, és én találtam ki hogy mit csináljunk. De mostanában már ugy vagyok vele, hogy ha a 3 randi se tesz a dologba semmit a hölgy, csak élvezi hogy szeretve van, ha semmit nem talál ki, és semmit nem akar fizetni. Akkor szakitok vele. Szerintetek ez kevés az ilyesmi megalapításához?

Túl hosszú időt nem akarok erre hagyni, mert nem szeretném a hölgyet bepalizni, és lefeküdni vele, úgy hogy igazából nem akarok tőle komolyat.



2023. aug. 20. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt mind neki mondd.
2023. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

normális vagy ez csak azt jelenti.

Elsőn el lehet mondani.

2023. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És avval mit érek, ha csak azért csinálja, mert mondom? 🤷‍♂️
2023. aug. 20. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor tudod, hogy nem a te embered.


De az is lehet simán, hogy mivel nem ismeritek egymást, gondolatot nem tudtok olvasni, neki eszébe sem jut, hogy neked ez kéne. Hisz most is nekünk mondod.


Lehet neki sem tetszik valami, csak mindketten követtek valami illem dolgot, ami amúgy egyikőtöknek sem jön be.

2023. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!