Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az első éjszaka egy két randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első éjszaka egy két randi után, kiakasztana-e ha a srácnak körömgombája lenne? (amit persze kezel, de az ilyesmi nem múlik könnyen. )

Figyelt kérdés
2017. aug. 16. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb megkérném, hogy ne vegye le a zoknit. :D Ha kezeli, akkor nem baj.


26N

2017. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kertelek.Igen.
2017. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem rémlik olyan szex ahol a másik lábkörme központi dolog lett volna. Igazából térdtől lefelé már nem is figyeltem. Lehet hogy nem is volt lábuk :O

Viccet félretéve hagyd rajta a zoknit amíg nem múlt el és mondd, hogy fázik a lábad vagy akármit. Aztán addig kezeld ki valahogy :D

2017. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Másik gond, kikiabáltam természet gyógyász kencéket is fajéj olajat, ami meg fejtette sárgás barnára, ami meg nem kopna le a fenének se semmivel. :D Kész katasztrófa.
2017. aug. 16. 12:55
 5/11 A kérdező kommentje:
* kipróbáltam akarom mondani :)
2017. aug. 16. 12:55
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Fahéj? :D Az gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító. A gombát egyik sem oldja meg. Jó hogy nem ráolvastál. Menjél el szépen a patikába és erre javasolt ecsetelőt vegyél, az talán hatékonyabb. Az elszíneződés miatt meg ne aggódj, ki fog kopni.
2017. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Használtam olyat is e mivel nem találtam elég hatékonynak kipróbáltam mást is :D. Káromra most olyan mintha "Árok ír"-al kezeltem volna.
2017. aug. 16. 13:11
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

jézusom :DDDDDDDDDD

hát ha csaj lennék, és meglátnám, tuti elrohannék...mi már?


sztem ne ezzel kezdj egy randin, hogy amugy körömgombám van, és megmutatod neki....


jó taktika a zoknis dolog, hogy amgadon hagyod sok ideig...közös fürdéskor viszont kellemetlen.

2017. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó kis világ ez ahol egy kezelt körömgombát úgy kezel a nép, mint egy leprát.


Hajajj, mi lesz ha pattanása is lesz... Vagy ha megöregszik és egyéb bőrhibái...

2017. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt előre elmondja nekem, és nem azután, hogy ránézek, és elájulok, akkor nem lenne vele bajom :).
2017. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!