Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hódítsam meg a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg a szomszédunkban lakó elvált, negyvenes apukát? Egyik reggel olyan kedves volt, tartotta a liftet amíg zártam az ajtót, meg előre engedett. Annyira sármos :)

Figyelt kérdés
2023. aug. 27. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ezeket én is megcsinálom rendszeresen a 29 éves szomszédasszonyomnak. Főleg mikor a kezében van a pár hónapos gyereke.


Vajon ő is sármosnak tart engem?

2023. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Jóságos Isten!

Csapta volna be az orrod előtt, s vitte volna el előled a liftet?

Vagy mondta volna, hogy

-Szedd a virgácsaidat, kisanyám, mozgás, nincs időm rád?!


Elképesztő butaság kell ahhoz, hogy valaki egy átlagosan kulturált ember előzékenységét, szomszédi barátságos mosolyát továbbgondolja.

2023. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

#2: Szerintem a kérdezőnek úgy alapból tetszik a pasi, akár van lift a történetben akár nincs! Szóval kellene neki a pali, mert bejön neki.

Szerintem ha nagyon fel akarod szedni, akkor ha többször "tartja az ajtót" vagy segít bármiben akkor süss neki valamilyen sütit cserébe.

Erre vagy vevő lesz vagy nem, majd látod a viselkedésén. Mert az is benne van a pakliban hogy elvált és nem akar most újra kapcsolatot.

2023. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
29 éves nőként is alapból ilyeneket csinálok egyfolytában mégsem reménykedek abban, hogy valaki azt hiszi majd, hogy többet szeretnék tőle, mint pusztán udvariasnak lenni vele
2023. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Reménykedés helyett hívd el kávézni. Vagy mire vársz?


Legrosszabb esetben nemet mond, Te meg továbbléphetsz.

2023. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Házi nyúlra nem... ez alapszabály.

Azért mert nem látod, attól még lehet barátnője, akihez eljár.

2023. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Szomszéddal soha. Milyen ciki lesz majd ha visszautasít, meg mekkora kínos csend lesz abban a liftben amibe a kavarásotokat követő szakításotok után az új macájával utaztok.
2023. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is próbálj meg szoba elegyedni vele, aztán majd alakul.
2023. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

"tartotta a liftet amíg zártam az ajtót"



A foldszinten meg tajtekzott a nep, mert elakadt a verda, aztan lepcsozhetnek felfele.



39F incel

2023. aug. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9: Kb. 1 percet vehetett igénybe az egész..Kicsit túlgondolod a dolgokat.


Hogy a kérdésre is válaszoljak. Máskor hívd át magadhoz valami ürüggyel.Pl. elromlott valami, amihez nem értesz ilyesmi nem e tudna segíteni valahogy..

2023. aug. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!