Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves kortól ciki, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól ciki, hogyha valakinek sosem volt még párkapcsolata és még szűz, illetve sosem próbált közeledni felé az ellenkező nem? (Velem ez a helyzet)

Figyelt kérdés
24/f

2023. aug. 30. 19:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Nem az a ciki, ha nem jött össze, hanem az a fura inkább, hogy ő sem próbálkozott, kezdeményezett, stb. Ez utóbbi viszont 20 felett már szerintem elgondolkodtató, hogy miért nem érdeklődött a másik nem iránt - mivel akkor érettségben teljesen máshol járunk.
2023. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
24%
Hát úgy középiskolában kezd gázzá válni. 16-17et mondanék.
2023. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#1 Hát én próbálkoztam csak nem jött össze sosem :(
2023. aug. 30. 19:27
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Én meg 31évesen vagyok ugyanígy.. :D És akkor mi van?! Senkinek semmi köze hozzá.
2023. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%
#1 Nem ő nem érdeklődött, hanem iránta nem érdeklődtek.
2023. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Bali Laci
2023. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
47%
Nem ciki sohasem.
2023. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%

Nekem 21 évesen lett először barátom, meg szexuális tapasztalatom. Habár nem tartott túl sokáig, mert nem illettünk össze. Előtte kicsit cikinek éreztem, vagyis nem is mások miatt, hanem inkább magam miatt. És egyébként ennek is oka van, szóval szerintem meg van az az ok mindenkinél.

Pl hallottam egy barátomtól, hogy az egyik jó barátja 27 éves és 7 éve volt egy pár hónapig tartó kapcsolata csak. Pedig tök jól néz ki, személyisége is normálisnak tűnik, de elméletileg önbizalomhiány miatt nem kezdeményez lányoknál. De szinte biztos vagyok, hogy ennek más oka is van, és nem mondom hogy ez egy kizáró ok, csak kíváncsivá tesz, hogy miért alakulhatott neki így. :)

2023. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
38%
Nem az evek szama a gaz, hanem a hozzaallasod. 24 evesen mar nem ugy kene viselkedned, mint az anyja szoknyaja moge bujo kisgyerek. Szerintem ez a ciki, nem az eletkorod.
2023. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
36%
Hál'égnek erre még nincs törvény/rendelet megírva...
2023. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!