Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit éreztek, hogyan véleked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreztek, hogyan vélekedtek az ellenkező nem reprezentációiról ezen az oldalon párkapcsolati szempontok alapján?

Figyelt kérdés

Vannak itt szép, vagy egészséges lelkületű emberek szerintetek ? Van aki tetszik nektek ? Ha igen, ő milyen ?


Neveket _NE_ írjatok, úgy általában kérdezem!


2017. márc. 25. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Volt mar kapcsolatom innen ferfival, kulsore jol nezett ki, belsore meg voltak problemak, ahhoz elegek voltak, hogy mar ne legyunk kapcsolatban. Lanyok kozul is lattam parat, a legtobb atlagos, van par csinos is, csunyat max 1-2-t lattam.
2017. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sok rémes randi után találtam rá a jelenlegi barátomra ezen az oldalon. Úgyhogy én kihasználtam ezt a lehetőséget is, és örülök, hogy így tettem.
2017. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

A nők általában korrektek, a srácok meg szánalmasak:( A napi 564 miért csak a "pénzes izmosakra buknak" és a "jófiúk miért nem kellenek, miért csak a bunkókra buknak?""

Több privát levelezésem volt, de velük nem jutottunk messzire.

2017. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
A barátomat itt ismertem meg, szóval van egy-két normális ember, de elkeserítőnek látom az itteni férfiak nagyrészének nőgyűlöletét, fröcsögését és a tőlük kapitt szidalmazó leveleket.
2017. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
#3 a nők korrektek.. lol. azon sírnak online, hogy a párjuk mekkora barom, neveletlen anyuci pici fiacskája, akire még a portörlést se merik rábízni.
2017. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5.: egy ilyet mutass, ahol semmit nem mernek rájuk bízni és nem az a probléma, hogy a férfi sz.rik segíteni a házimunkában :D
2017. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt javasolnám, hogy az emberek ne itt tanuljanak a nőkről, mert befordító, elkeserítő dolgokat láthatnak itt a többségükről, ennyire pedig nem hiszem hogy rossz lenne a helyzet...
2017. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy veszem észre, hogy elég sok egészséges lelkületű, normális, jófej ember van itt, de ők a többnyire a foglaltak, akik próbálnak segíteni, próbálnak értelmet verni a többiek fejében. Van még pár, aki alapvetően nem hülye, bár belőlük azért nincs is sok, mert nem szorulnak rá a dologra. A maradék meg olyan, akin nem lehet segíteni, mert egyszerűen nem látják be, hogy alapvető személyiségi vagy viselkedési stb. problémák vannak/lehetnek velük, valami baj van a fejükkel stb. és sehogy se lehet rajtuk segíteni, vagy kimozdítani őket ebből, csak arra használják a kategóriát, hogy telesírják, hogy nekik semmi se jön össze, pedig velük semmi baj sincs, vagy ha valamit mondanak (alacsony vagyok, nincs audim stb.), akkor valójában tuti nem is az a baj, ez egyértelmű, de egyszerűen süketek rá, sőt még rá is támadnak arra, aki próbálja őket szembesíteni a dolgokkal, mert ugye az lenne az első lépés ahhoz, hogy el tudjanak mozdulni a holtpontról. Ezeknek inkább önsajnáló blogot kéne vezetni, nem kérdezni, mert a válaszok úgy sem érdeklik őket.


Kevés ember van, akiken tényleg lehet segíteni, de mondjuk miattuk van értelme idejárni.

2017. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Mi van akkor, ha valaki tényleg igazat ír, amikor a külseje miatt panaszkodik ? Tényleg elég felszínes világban élünk és sokak számára a lehetőség sem adatik meg, hogy megmutassák magukat.
2017. márc. 25. 15:06
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

A férfiak szerintem szörnyűek itt. TEljesen biztos vagyok most már abban is, hogy a legtöbb provokatív női kérdést-kommentet is van hogy férfi írja direkt, na arra meg cuppan a többi és megy a közös gyűlölködés :D (azért vagyok biztos benne, mert 1-2 alkalommal ráírtam ilyenre és lebukott ) A kis álomvilágukban élnek, ahol ők tökéletesek, de a nők az utolsó felszínes szemetek. Tudod a pasik 10%a van szerintük kapcsolatban, minden nőnek van 6 pénzes izmos pasija stb xD ezek komolyan nem járnak utcára :D Még jó, hogy a valóéletben vannak normális férfi barátaim, különben kiábrándultam volna a férfinemből az itteniek alapján.

23/N

2017. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!