Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy az "ellenkező nem tagja" nem vette figyelembe hogy párkapcsolatban vagy és ennek ellenére tovább nyomult?

Figyelt kérdés
Csak egy egyszerű felmérés, kíváncsi vagyok hányan éltek meg ilyet. :)

2022. ápr. 2. 14:33
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, és már történt ilyen
Nő vagyok, és még nem történt ilyen
Férfi vagyok és már történt ilyen
Férfi vagyok, és még nem történt ilyen
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, történt már ilyen. Ez tipikusan az a helyzet, amikor nem ért a szóból, és ha másodszor csúnyán küldöm el, megsértődik, hogy jaj minden nő bunkó.
2022. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha tudatod, hogy nem akarsz ismerkedni, akkor teljesen mindegy, hogy párkapcsolatban vagy-e vagy sem.
2022. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Mindketten kapcsolatban vagyunk, de egy idő után teljesen nyilvánvaló volt, hogy egyikünk sem közömbös a másik számára. Idővel összeismerkedtünk, néha beszéltünk facen, volt pár kétértelmű elszólás részéről meg néha mintha próbált volna flörtölni, feltűnően mosolygott, ha látott stb, de ennyi. Aztán kb 2 hónap után elhívott egy buliba (nem is értem minek mentem el), aminek az lett a vége, hogy meg akart csókolni, amit én nem engedtem. Mondtam, hogy nem tudtam, hogy ilyen szándékai vannak irányomba, mert sosem adott kifejezetten egyértelmű jelet arra, hogy mit is akar valójában vagy egyáltalán akar-e valamit. Gondoltam szimpatikus vagyok neki, mint ember, de többről volt szó. Baromira megmozgatta a fantáziám, de tudtam hogy nem lehet köztünk semmi, amit neki is világossá tettem, hisz kapcsolatban élünk. Ettől függetlenül azután is többször tett két értelmű megjegyzéseket, küldözgetett szíveket stb. Erre most durván 1 hónapja rám írt és addig-addig húzta, hogy kibökte mennyire kíván engem és szívesen szexelne velem, ha én is benne vagyok. Megőrülök...
2022. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon nagy hülyeség azt mondani, hogy "kapcsolatom van" ahelyett, hogy elutasítanád a másikat. Olyan, mintha azt mondanád, hogy ehhez alkalmazkodjon, de őt magát nem utasítod el, szimpatikus neked és akár szeretőnek, vagy ha szakítotok később lehet köztetek valami..


Akit el akarsz utasítani, annak muszáj megmondanod, hogy "nem vagy szimpatikus, nem akarok tőled semmit". Ugye ez azt jelenti, hogy ő maga nem kell neked, így pedig nem fog tovább próbálkozni.


Egyébként igen, történt ilyen sokszor, amíg meg nem tanultam megmondani az igazat, illetve én is voltam már így, hogy direkt "legyeskedtem" a másik körül, akinek kapcsolata volt, hátha engem választ helyette. Ha megmondták volna, hogy nem bírnak, biztos nem megyek a közelükbe nőként. Fene se akar olyannal szexelni, akinek ellenszenves vagyok, de egy időben a "rossz kapcsolatból kimentési" szándékom nagyon túlbuzgott.

2022. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Volt. Ki nem állhattam a srácot, ha nem lenne párom se akartam volna járni vele
2022. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért a szavazatokból úgy tűnik, a többségetek élt már át ilyet...ilyenkor csak azt nem értem, hogy az illető ilyenkor miben reménykedik, hogy majd a két szép szeméért felbontotok egy jól működő, akár több éves kapcsolatot? :o
2022. ápr. 2. 19:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben nem szerepelt, hogy jól működő. Nyilván ő nem tudja, hogy működik, ezért abban bízik, hogy rosszul. Én mondjuk nem is szoktam a kapcsolatomra hivatkozva visszautasítani senkit. Egy kivétel volt, amikor egy "exem" próbált visszatérni, és tényleg csak az volt az oka, hogy már mást szerettem, vele voltam együtt, tehát ott valóban "késő" volt és hangsúlyoztam , hogy szeretem a párom, és boldog vagyok vele. Egyéb esetben, azért nem jövök össze valakivel, mert nem érdekel ő. Tök mindegy, hogy azért, mert más (párom) érdekel, vagy senki. Rá ebből csak annyi tartozik, hogy nem akarok vele összejönni, így nincs miben reménykedni.
2022. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kifejted kérlek a problémát? Mert így elég nehéz tanácsot adni, ezáltal teljesen egyoldalú marad a dolog. Veszem pl az én helyzetemet. Munkahelyen van egy srác, nonstop kétértelmű megjegyzéseket tesz, sokszor próbál segíteni apró dolgokban, közelemben lenni, és még rejtetten bókol is, keresi a lehetőségeket hogy beszéljünk. Van barátnője, több éve, elég komoly. Én pedig nem tehetek róla, vonzódom hozzá (ez egy megmagyarázhatatlan érzés, kémia, és az első pillanat óta megvan mindkét részről) és mivel nekem nincs párkapcsolatom, van hogy bele megyek a játékba. DE pl sosem kezdeményezek vagy nyomulok. Nem irogatok neki privátban, meg egyébként is van ennyi tartás és büszkeség bennem. Csak amennyi jól esik, hiszen ő sem kifejezetten fogja vissza magát, akkor már csak nem az én felelősségem még helyette is figyelni, hogy egyébként otthon várja az "asszony".


Ebben az esetben például magamat abba a kategóriába kéne sorolnom, hogy "nem szállok le a másikról"?

2022. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Igen, én leírtam. A másik abban reménykedik, hogy te is azt érzed, amit ő, csak tartani akarod magad, mert rendes vagy. Egyébként nekem pl bejött egyszer, a srác a találkozásunk napja után dobta a barátnőjét, de úgy indultunk, hogy neki van barátnője és csak beülünk a haverjainkkal valahova.


Semmit sem jelent, hogy kapcsolatod van, az nem azt jelenti(legtöbbször), hogy szereted a másikat. Millió része van egy kapcsolatnak. Illetve az, hogy szereted a másikat, nem mindenkinél jelenti, hogy hű is vagy hozzá. Akár csak egy potya szexben is lehet reménykedni, a nők is vágynak ilyesmire néha.


Ráadásul ha olvasod ezt az oldalt(vagy beszélgetsz másokkal) leeshet, hogy annyi nő és férfi van érdekből kapcsolatban érzelmek helyett, beérik azzal, ha kedvelik/szeretik a másikat szerelem helyett, akár meg is házasodnak így. Az érdek meg könnyen felülíródik, ha másba meg beleszeret.

2022. ápr. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Oh, nő vagyok és nagyon sokszor volt ilyen. Aztán vagy az lesz a vége, hogy le vagyok k*rvázva, és közölve van velem, hogy amúgy is ronda vagyok, vagy a másik opció, ami még gyakori, hogy nagyon átlátszóan megpróbál a pasi barátkozni, hogy akkor legyünk haverok, abban reménykedve, hogy így majd közelebb kerülhet hozzám és hátha beleszeretek, és ott hagyom érte a barátom. :D Nem is tudom melyik a jobb.
2022. ápr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!