Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti milyen pasiknak engeditek meg hogy megfogja a feneketeket? Van egy csaj akivel jóban vagyunk, odajött hozzám valamiért, én meg szépen megsimogattam a fenekét, nem hogy pofont kaptam volna, hanem még mosolygott is.

Figyelt kérdés
Előtte meg mentünk fel egy lépcsőn, aztán egy kisebbet odacsaptam neki a fenekére, hogy menjen gyorsabban, akkor sem szólt semmit. Gondolom nem bánja...mert akkor szólt volna. Ha ezt engeditek, akkor gondolom bejön a csávó nektek nem?

2023. szept. 1. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Vagy bejössz neki, vagy pedig abszolút nem tekint rád férfiként.
2023. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

"Gondolom nem bánja...mert akkor szólt volna."


Rosszul gondolod. Ha lefagy, akkor sem reagál semmit. Régen én sem mertem volna szólni. Ma lerúgnálak a lépcsőn.

2023. szept. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Olyan pasinak, akivel párkapcsolatban vagyok. Csapkodást nem szeretem.
2023. szept. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Tetszel neki. Aki nem mer szólni annak remult arca van , ha meg nem tetszik neki oda szól legyen az barmilyen mimoza lany semelyik sem nézi el.
2023. szept. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

"Aki nem mer szólni annak remult arca van"


Nem. Mosolyoghat is, mert nem akarja, hogy bántsák. Védekező mechanizmus.


"ha meg nem tetszik neki oda szól legyen az barmilyen mimoza lany semelyik sem nézi el"


Dehogynem. Még mimózának sem kell lenni. Elég ha megleped.

2023. szept. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Senkinek nem engedem. Tiszteletlenseg.
2023. szept. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
5. Forgasd ki mar a hulyesegeidel.. a mosolygas az nem remultseg meg az utalat jele. Tuti valami ronda vagy kover diszno no vagy aki feltekeny csak.
2023. szept. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem tekint potenciális partnernek. Azért mosolygott hogy “oké legyen ennyi öröme ennek a selejtnek”
2023. szept. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy valami putri környéken nőtt fel, és úgy szocializálódott, hogy ez belefér...


De az is lehet, hogy kellemetlenül érinti, csak nem tudja kezelni a helyzetet. Sajnos én is ilydn vagyok.

2023. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Zavaromban lehet én is mosolyognék, eközben jól elküldeném a halál f.szára őt.
2023. szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!