Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj munkahelyen akivel jóban vagyunk, mindig mikor ebédelünk, belenyúl a kajámba, eszik belőle pár falatot, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van hogy nem is szól csak odanyúl aztán már veszi is el. Nem zavar, meg szivesen adok neki az enyémből, csak mondjuk ha engem nem kinálnak, akkor nekem meg nem fordulna a fejembe hogy csak úgy bele nyúlok mások tányérjába, mégha tetszik az az étel akkor sem.

#csaj #munkahely #kajámba
2023. aug. 22. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Neveletlenség
2023. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

De zavar, különben nem indítanál róla témát.

Ezzel bizalmaskodik. Egy sötét bunkó.

Én elsőre odatolnám elé, hogy egye meg. S legközelebb szóljon, ha éhes, adok kölcsön, de megkérem, hogy ne nyúlkáljon a tányéromba.

Undorító. Micsoda proli, te jó ég?!

2023. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkò egy nö.
2023. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb módja a nyomulásnak...Márpedig szerintem ez a szándéka.
2023. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Előtte meg a wc-ről jött, vagy kifújta papírzsepibe az orrát, megfogta a koszos kilincset, a hajába túrt, stb. Aztán belenyúl a tányéromba?! Kiosztanám, ott, mindenki előtt. Ha nem állna velem többet szóba, akkor is.

🤮

2023. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha más lenne nem ő, már elé toltam volna a tányért, hogy zabálj akkor b..meg.
2023. aug. 22. 19:39
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Így próbál közvetlen lenni veled. Vagy csak zabálhatnéka van, és a kajára gerjed.
2023. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Lajosmizsén, a 40-es években élt egy mesterember. A segédeivel minden nap a helyi kockás abroszos korcsomában ebédelt. Egy napon háttal nekidőlt az asztalának, rá is támaszkodott. A mester szólt neki, hogy távozzon az asztalától. A bunkó jampi-Na, nédda, mi ez, pusztapörkölt, meleg még? - és félig hátrafordulva belenyúlt a mester tányérjába. Az reflexből kihúzta a jampi zsebét és beleöntötte- Éhes vagy? Egyél bmeg- és akkorát bevágott neki, hogy a padlót törölte.
2023. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondd meg neki ezt- Ha más nyúlna a tányéromba, elé tolnám, de téged nem akarlak megsérteni. Egy: nem nyúlunk kézzel az ételbe. Kettő: engem nagyon zavar, merkérlek, ne tedd többet.


Ha nem ért a szóból, küldd el a francba.


Az embernek van egy úgynevezett aurája, amin nem lépünk át. Két ember beszélget, a min fél, egy méter távolság meg kell legyen. Azon belül már az intim szféra van.


Az ételem pedig tabu!

Elképesztő, mekkora tahó. Aki ebben az, másban is az. IQ-ja annyi, mint a cipőmérete. Max.

2023. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

4-es szerintem is nyomul amúgy, nem ez a legjobb módja az igaz.

Viszont mentségére kell hoznom, hogy ugye nem ettem meg például ma sem mindet, és mondta hogy ő kér nekem szívesen ilyen műanyag tárolót, amiben elvihetem haza a maradékot, mondtam neki oké, már rohant is érte.


Te nő vagy amúgy? Lehet hogy ez ilyen női szokás. De majd legközelebb én is beltúrok a süteményébe kiváncsi leszek mit szól.

2023. aug. 22. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!