Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit érezhet? Mit akarhat tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác akit kb 2 hónapja ismertem meg anotalkon, ott is tök jól elbeszélgettünk így átmentünk snapre, picit nyomulos volt, és olyan mint aki már szerelmes, ami nekem nem igazán tetszett mert nem értettem az egészet, hisz nem is ismert és még nem is beszéltünk olyan sokat.

Az elején leszögeztem neki hogy így a sok csalódás után nem szeretnék kapcsolatot hanem csak alkalmi dolgokat. (Persze ez azóta megváltozott, odáig vagyok erte)

Találkoztunk párszor, le is feküdtünk egymással, mindig nagy vággyal és szenvedéllyel voltunk egymás iránt, úgy viselkedtünk úgy néztünk egymásra hogy akik ránk nézték azt mondták volna: ők nagyon szerelmesek egymásba.

Csillogtak a szemeink.

De sajnos ő nagyon messze lakik, 400km-re tőlem..

Kb 2 hete nagyon furcsa lett, visszább lépett egy picit, már nem válaszolgat rögtön, nem hív stb, láthatóan mintha már annyira nem érdekelném. Ezalatt a 2 hét alatt 2x találkoztunk.

Megkérdeztem mi az oka hogy ilyen furcsa lett? Fáradt, sok a munka, otthoni dolgok stbstb.

Persze, tök cukin ír még mindig és becézget is stb.

De már pl inkább nézi a tv-t vagy mást csinál mint hogy velem beszéljen, már nem akar vagy nem tudom.

Csalódtam egy picit benne, hisz az elején annyira mondogatta hogy elrabolja a szívem stbstb..

Egyszer azt mondja nem igazán érez sok mindent, aztán hogy valamennyit érez, kedvel, nem akar elveszíteni, rossz lenne nélkülem stb. Én a tudatára adtam, hogy nagyon is kedvelem őt, sok mindent érzek iránta.

Azt mondta ő bizonytalan saját magában.

Fogalmam sincs hogy ő mit érezhet akkor valójában? Vagy csak játszodozik velem? Nincs túl sok tapasztalata a nők terén, és egy évvel fiatalabb is nálam

Szerintem ennyi idő után csak tudni kellene hogy érez e vagy sem..

Hamarosan jön hozzám 1 hétre, de nem tudom hogy hogyan álljak hozzá, teljesen kiszolgáltottnak érzem magamat, én folyamatosan lesem a telefont hogy mikor ír, mikor van fent, hogy vajon hívni fog e, látni akar e stb.



2023. szept. 2. 21:07
 1/3 A kérdező kommentje:
+ebben a 2 hétben meglepett engem, mire haza értem munkából ő itt várt a szobámban(12 órát ledolgozta és egyből hozzám jött, hogy meglephessen) még egy szál vörös rózsát is hozott.
2023. szept. 2. 21:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor? Mi a kérdés?
2023. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Bizonyos életkor felett ez a nagy "bizonytalan vagyok, nem tudom pontosan, mit érzek" dolog általában csak kibúvó szokott lenni a komoly kapcsolat alól. De ha még nagyon fiatalok vagytok, és nincs is sok tapasztalata, akkor el tudom képzelni, hogy tényleg csak esetlen, és nem tudatosan akar talonban tartani dugópajtinak.

Egyelőre a legtöbb, amit tenni tudsz, hogy nem görcsölsz rá erre a hétre, csak próbáld meg jól érezni magad, állj úgy hozzá hogy lesz ami lesz. Beszélgess majd vele minél többet ezekről, a terveiről, mit szeretne veled. 400 km azért elég húzós, erre is készülj fel. Nem biztos, hogy hosszútávon működne.

2023. szept. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!