Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez a nő mostmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a nő mostmit akarhat vagy mit érezhet? Részemről mi lenne a legjobb lépés?

Figyelt kérdés

Még nyáron interneten megismerkedtem egy nővel.Idősebb nálam 7 évvel.Van vőlegénye de azt mondta,hogy nem szereti,mint lakótársak élnek csak együtt.Külföldön él.

Elkezdtünk beszélgetni és én belészerettem.Amit kb.2 hónap után el is mondtam neki,először tagadta mert hogy a kor stb... de aztán azt mondta,hogy ő is szeret.

1 hónapig minden szép és jó volt,már azt tervezte hogy majd hazajön,szóval minden ok volt.

Aztán egyre ritkábban írt,volt hogy megsem nézte órákig amit irirtam vagy nem írt egész nap.Ha hivni akartam akkor mindig kitalált valamit.Ha irtunk is csak 1-2 szót mert neki rengeteg dolga volt..

Ez kb.2 hétig ment utána egyik nap hivtam és felvette végre.Megkérdeztem,hogy akkor most mi van?

Erre felháborodva mondta,hogy hát mit képzelek magamról nem én vagyok a világ közepe,van saját élete...

Ez nem is lenne baj,de legalabb mondta volna hogy mi a helyzet.

Kérdeztem hogy most akkor kettőnkel mi ahelyzet.

Erre azt mondta,hogy semmi túl fiatal vagyok hozzá,neki van vőlegény akivel már jobba helyzet..

Csúnyán összevesztünk 2-3 napig nem volt semmi beszélgetés.

Utána annyi volt,hogy bocsánatot kért én pedig megkértem hogy tiltson le facebookon,jobb lesz úgy hogy nem is látom.

Letiltott de karácsonykor feloldott ésboldog karácsonyt kivánt.Nem voltam bunkó visszairtam én is neki de kértem hogy ezt a tiltást csinálja vissza mert én sosem fogok tudni barátként nézni rá vagymint egy jó ismerősre.

Megtette de újévkor megint írt és elkezdett kérdezgetni,hogy mi a helyzet velem,csaladomról.

Én akkor felfüggesztettem a facebookom 1hétre elköszöntem tőle a beszélgetés végén.Sziveket küldözgetett,szomorú fejeket és azt mondta hogy nem tudok sok mindent mi van közte és párja közt....

Tegnap aktiváltam újra,egyetem miatt kell+sok ismerőssel és csaladtagal csak igy tudom tartani a kapcsolatot.

Szóval aktiváltam és már este irt is,hogy mi történt hogy visszatértem ,mosolygós fejeket küldött.

Ez tegnap volt azóta nem irtunk.

Szerintetek most mit akarhat?Én már komolyan nem értem ezt a nőt....

Én szeretem még őt,csalódtam benne de szeretem nem tudok mit csinálni...

Mit tegyek?Tiltsam le örökre vagy hagyjam?

Ha kicsit érthetetlen bocsánat...

22/F


2017. jan. 17. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ő, bár jóval idpsebb, de egy érzelmileg éretlen nő, aki manipulálni szeretne. A kapcsolata lapos volt, tehát jól jöttél neki, aztán amikor valami kettejük között rendeződött, lekoptatott. Tapasztaltam én is többször, hogy a rózsaszín ködben mennyire elvakultan lát az ember, de ez, ha így folytatódik, csak téged fog tönkre tenni. Letiltanám, és szétnéznék, milyen hozzám illő lányok vannak a környezetemben. Fiatal vagy, biztosan akad csinos, rendes lány, pl. egyetemen.

26N

2017. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Te mit akarsz olyan nőtől, aki a vőlegénye mellett másokkal flörtöl a neten, udvaroltat, és külföldön él?? De teljesen komolyan kérdezem!


Vele meg valószínűleg az van, hogy a vőlegénye előtt lebukott, volt egy kis haragszomrád köztük, de kibékültek. Úgyhogy most megint a pasi háta mögött legyeskedik körülötted, mert imponál neki, hogy udvarolsz és írogatsz. Ő erre úgy gondol, mint egy ártatlan kis virtuális játékra, és hogy nincs ebben semmi rossz, ha a vőlegénye mellett veled továbbra is online tartja a kapcsolatot.


Szépen tiltsd le, felejtsd el, és lépj tovább! Az ilyen virtuális baromságoknak semmi értelme, még távkapcsolatnak se mondható, ha soha se találkoztatok, és valószínűleg nem is fogtok. Ez az egész számodra is csak egy pótlék, amivel úgy érzed, hogy van valakid, nem vagy annyira magányos. Gyakorlatban pedig böködöd a telefonod kapcsolat címén.

Egyáltalán nem egészséges, amit műveltek.

2017. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elso ketto jol irja. Dobni kell es keresni egy egeszseges kapcsolatot - mar ha annak erzed szukseget.
2017. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igazatok van,le tiltom és hagyom a pics.ba....barátkozzon a vőlegényével....vagy csináljon amit akar

Köszönöm mindenkinek

2017. jan. 17. 14:11
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Játszik.Akkor kellesz majd neki,ha a pasival megromlik végleg a kapcsolat,addig te leszel a pót.
2017. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet en vagyok tul gonosz de egyszeruen nem ertem hogy egy felnott ember hogy lehet szerelmes valakibe akivel az eleteben nem talalkozott? Nekem ez teljesen hihetetlen.

Amugy meg mint irtak is elottem...csak jol esik neki a dicseret es ennyi. Neki tok mindegy kitol kapja a szep szavakat.

2017. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6-os!

Nem vagy gonosz.Hidd el én sem értem....

Volt már előtte kapcsolatom néhány olyan nőkel akikel rendesen találkoztam stb.

De egyszerüen ez a nő......annyira beleszerettem mint még senkibe.

Nem tehetek róla

2017. jan. 17. 14:44
 8/17 anonim ***** válasza:
A neten sok ilyen nő van, aki sak azért van fent, hogy növeld az egóját, ez persze nekik jól esik, de semmi többet nem akarnak és szerintem időpocsékolás. Ha legalább lenne egy randi vagy tali, vagy szex vagy akármi, akkor oké, de így ez elég halottnak tűnik.
2017. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki őszintén, hogy mit érzel iránta, és hogy szeretnél vele szexelni. Soha többet nem fogsz hallani róla. (Legalábbis nálam eddig még mindig bevált.)
2017. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9-es

Pontosan tudja,hogy mit érzek iránta.Ezt már rég elmondtam neki mikor még beszéltünk naponta.

Szóval...... :/

2017. jan. 17. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!