Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek ír ha képtelen utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ír ha képtelen utána kommunikálni?

Figyelt kérdés

Tarskereső. Rámír a pasi,

-Szia, csini vagy!

-Szia, köszi! 🙂

Majd fél napig semmi.

-Szia, csini vagy!

-Szia, már irtad. Mit-kit keresel itt?

Erre letilt.

De kb minden 10ből 8 kapcsolatfelvétel így zajli. Nem értem. Komolyan nem értem.

Volt egy pasi 1 hetig minden reggel és este köszönt. Semmiast nem irt. Ha kérdeztem sem válaszolt. Ennek mi értelme?

Nagyon nehéz a kommunikacio es egy kis beszélgetés vagy mi a fene? Hiába irok kérdést valasz 90% nincs.


2023. szept. 2. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos ismerős. Van, aki már a szia után sem tud mit írni. Szerintem ennyire futja nekik, törölni kell az ilyeneket. Buták.
2023. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Mert tudja hogy ha nem ír 1 napig akkor off, viszont nem tud miről beszélgetni veled mivel idegen vagy neki.
2023. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De ha dobok "mento ovet" akkor sem???

Nekemegfelel ja az idojarassal kezd vagy valami eppen aktualis de semleges dologgal. Es is olyeneket kerdek elsore. Mert nekem is idegen.

2023. szept. 2. 22:19
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Lehet aznap nem volt hangulatban. meg egész héten, de azért köszönt hogy lásd érdekled :D

Aki a csini vagyot írta az valózínűlg mindenkinek azt írja.

2023. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Noren1989 ***** válasza:
100%
Rejszolni akart csak a fricc, nem csajozni.
2023. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja, lehet várta hogy majd küldöd a meztelen képeket
2023. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Nálam meg a másik véglet fordul elő. Hiába próbálok több mondatban arra reflektálni, amit a nő a profilján megad - ha minimális adat van, vagy nincs, max. a fotóján megfigyelni valamit, esetleg teljesen random kérdést feltenni, de ilyesmire is semmi reakció nagyrészt. Én már nem tudom ezt az online ismerkedést megérteni, de lehet nem is akarom, lassan elfogadom, hogy valójában nem kíváncsiak az emberek ott egymásra nagy átlagban. Kiugró esetekben lehet, de hogy ennyire körülményessé lett zömmel...
2023. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Én írhatok? Tudok kommunikálni!
2023. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem akarok unnepronto lenni, de lehet, hogy egy algoritmussal beszelgettel csak. "Neki" az volt a dolga, hogy egy "szexi" ferfi profilja mogul radirjon, hogy erezd, tok jo ez a tarskereso, ha ilyen pasik is radirnak. A ferfi oldal hulyitese mar regota megy az ilyen oldalakon, de gondolom most rajottek, hogy a masik nemnel is van fizeto kereslet erre. Ha erre egyszer raszabadul majd az AI, az eleg csunya lesz...
2023. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy? Mert ha korodbeli kisfijúval beszélgettél nem csoda :D
2023. szept. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!