Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek ír ha képtelen utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ír ha képtelen utána kommunikálni?

Figyelt kérdés

Tarskereső. Rámír a pasi,

-Szia, csini vagy!

-Szia, köszi! 🙂

Majd fél napig semmi.

-Szia, csini vagy!

-Szia, már irtad. Mit-kit keresel itt?

Erre letilt.

De kb minden 10ből 8 kapcsolatfelvétel így zajli. Nem értem. Komolyan nem értem.

Volt egy pasi 1 hetig minden reggel és este köszönt. Semmiast nem irt. Ha kérdeztem sem válaszolt. Ennek mi értelme?

Nagyon nehéz a kommunikacio es egy kis beszélgetés vagy mi a fene? Hiába irok kérdést valasz 90% nincs.


2023. szept. 2. 21:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert nektek nem számít, ki mennyire értelmes vagy mennyire tud kommunikálni, csak hogy jól néz-e ki.
2023. szept. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11-azzal nem növelik az esélyeket, ha ráadásul még buták is.
2023. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

35 vagyok. Es nem szexi fiukakat akarok. Felnott ertelmes ferfit. Vagyis elolvasom az adatlapot. Ha van mit... megnezem a kepet. Osszesegeben ami van adat azt nezem. Ahol nincs, vagy szamomra nem elfogadhato a kep (felmeztelen csucsorito autos halas stb.) azok kiesnek.


Az en adatlapom teljes friss atlagos fotok vannak kint. Adok tampontot milyen vagyok.

2023. szept. 3. 09:17
 14/17 anonim ***** válasza:
Jajj nekem kettő ilyen is volt, ráadásul nem is társkeresőn. Egy helyes itt élő albán srác rámírt. Aztán ilyen egyszavas válaszok, majd nem is válaszol egy napja. A másik meg egy magyar srác bejelölt facen. Visszajelöltem, aztán nem írt semmit:D
2023. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

A jelenség a modern társkeresési szisztéma egyenes következménye

A társkereső appokon és oldalakon a férfiak legjobban kinéző rétegére jelentős a kereslet, így ők megszokták hogy nem kell semmit a kommunikációba fektetniük. Majd a csajok megteszik helyettük.

Ez pedig kitermelte a fuckboyok egy olyan buta rétegét amelyik már semmit nem fektet bele a beszélgetésbe, csak a lényegre tér de azt is csak akkor ha maga a nő viszi a kommunikációt.

Szóval élvezzétek munkátok gyümölcseit csajok!

2023. szept. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15-hidd el, ezek a pasik nagyon nem a fuckboy kategória 😂
2023. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

15. Mint fentebb irtam mem erdeklnek a fuxkboyok... Mert nem alkalmi szexet szeretnek.

Parkapcsolatot.

A masik h nem is tetszenek azok a ferfiak. Es azt szeretem ha a ferfi nagy eros meleg puha. A kidolgozott izmok zavarnak. Tul kemenyek, ridegek. Jobban ledvelem a kisse kerekebb arcot, en mem zavar a pocak sot imadom ha van egy kis pocakja. Es azt is szeretem ha szoros. Mellkas arc intim ...

2023. szept. 3. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!