Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonévesen ismerkedhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen ismerkedhetek középiskolában?

Figyelt kérdés
Felnőttképzésre járok be egy középiskolába ahova rengeteg dekoratív 14-18 éves nő jár. Szerintetek lehet így párt találni? 26 éves vagyok, de fiatalnak nézek ki, letagadhatok 8 évet.

2023. szept. 6. 21:11
1 2 3 4
 11/34 gabor49 ***** válasza:
35%
hagyjuk már ezt az erkolcsi dolgot 14 éven felulivel barki szexelhet és kész ez a törvény
2023. szept. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
22%
Te agyilag vagy 14-18 között, nem arcra. Nem vagy normális.
2023. szept. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
20%
Anyukám azt mesélte, hogy az ő gimnazista korában is ismerkedtek felnőtt, már dolgozó férfiak középiskolás lányokkal. Ő még nem koedukált iskolába járt, csak lányok voltak. De a gimnáziumban működött esti tagozat már dolgozó felnőtteknek. Az ide járók gyakran leveleket hagytak a padban a nappali tagozaton helyükön ülő lánynak. Vakrandi jellege volt, hiszen azon kívül, hogy lány, semmit nem tudtak a helyükön ülőről. Lehet, hogy az iskola legjobb nője, de az is lehet, hogy csúnyácska. Volt az osztályban, ahol randi lett a dologból. Hogy kapcsolat lett-e azt nem tudom.
2023. szept. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
25%
Én 28 éves jóképű vagyok és szoktam középiskolákba járni függőséggel kapcsolatos prevenciós előadásokat tartani. Mindig bemutatkozom teljes névvel (+viszonylag ritka nevem van és nem a milliós Budapesten élek) és be szoktak jelölni lányok utána, akiknek tetszettem. Négy-öt lány bejelölt már. 1,5 év alatt szexeltem már egy 17 éves lánnyal. Ő is csak szexet akart.
2023. szept. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
40%
Undorító az ilyen “férfi”. Ezek gyerekek. Ha egy szinten vagy velük, az a te hiányosságaidról árulkodik. Ha nem vagy képes nőt találni a saját korosztályodban, nem az a megoldás hogy keresel egy befolyásolható naiv gyereket. Gyomorforgató az ilyen féreg. Remelem összeakadsz olyan kislánnyal, akinek az apja még régivágású és a haverokkal jól helybenhagyja az efebofil görényt.
2023. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
20%

"Undorító az ilyen “férfi”. Ezek gyerekek. "

Akkor ezt talán a törvényhozásnak is meg kellene említeni, mert ők engedélyezték (nem vizsgálták még felül) ezt a törvényt. Sőt, még ki is egészítették annyival, hogy 12 évesen is szexelhetnek ezek a gyerekek, amennyiben a partner még nem múlt el 17 éves.

2023. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
57%
#16 szerinted nem ítélem el a pedofil kormányt is, aki ezt legálissá teszi? Közben meg aktívan gyerekvédelemmel kérked?
2023. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
90%

#16 Van ahol még a gyerekházasság is legális, és van ahol primitív fél állatoknak tartják azokat akiknél legális 14 évesekkel randizni (JOGGAL!).


Arról meg nem is beszélve hogy legyen már önálló értékrended, ne azt várd hogy a kormány, isten, az apád megszabja hogy mi a jó, és mi a rossz, te pedig vakon követed mások irányítását, mint egy agyatlan zombi. Ha ránézel egy 14 éves gyerekre, akkor LÁTOD, hogy még csak egy gyerek. Tökmindegy hogy mit mond bárki más.

2023. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
58%

"Arról meg nem is beszélve hogy legyen már önálló értékrended, "

Van önálló értékrendem, épp ezért ítélem el a kormánynak ezen lépését, hogy 12 éves kortól engedélyezte a szexet. Mit gondolsz, miért hánytorgatom fel ezt? Épp az értékrendemmel áll ellentétben az, hogy 12 éves gyermekeket dughatnak legálisan!


"ne azt várd hogy a kormány, isten, az apád megszabja hogy mi a jó, és mi a rossz, te pedig vakon követed mások irányítását, mint egy agyatlan zombi."

Hát bocs, de ha a törvényhozók így döntöttek, akkor én szerinted mit tehetek? Minden számomra rendelkezésre álló platformon elmondom, hogy ez szerintem nagyon nem okés, és nem szavazok a Fideszre, mi mást tehetnék még? Menjek be a parlamentbe és írjam át önkezűleg az erre vonatkozó törvényt, vagy mégis mit várnál el tőlem??


"Ha ránézel egy 14 éves gyerekre, akkor LÁTOD, hogy még csak egy gyerek."

Így igaz! Valóban gyerek! Ezért nem értem, hogy miért legális Magyarországon, 2023-ban gyermekeket töcskölni! És azt sem értem, hogy miért nekem mondod ezt, mikor én elítélem azt, hogy a mai magyar törvények szerint 12-14 éves gyerekek legálisan dughatnak! Szóval mi is a problémád velem tualjdonképpen?

2023. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
58%
14 éves és 18 éves lány között azért elég nagy különbség van. Egy 18 évessel szerintem nyugodtan. Rengeteg ilyen párt ismerek. De olyat is tudok, hogy egy 22 éves fiú összejött egy 15 évessel és azóta már boldog házasságban élnek hosszú ideje.
2023. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!