Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonévesen ismerkedhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen ismerkedhetek középiskolában?

Figyelt kérdés
Felnőttképzésre járok be egy középiskolába ahova rengeteg dekoratív 14-18 éves nő jár. Szerintetek lehet így párt találni? 26 éves vagyok, de fiatalnak nézek ki, letagadhatok 8 évet.

2023. szept. 6. 21:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
45%
#20 fura. Én 22 évesen nem akartam középiskolás gyerekkel járni. Milyen közös téma van? Undorító és beteges az ilyen.
2023. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

21


Nem tudom miről beszélgettek, szerintem is fura, de a korkülönbség nem látszott rajtuk. A fiú fiatalabbnak tűnt, a lány meg idősebbnek. Most meg már ugye mindegy, felnőtt korban nem vészes a 7 év.


Amúgy szerintem a legtöbb tinilány elviselhetetlen, nagyon komolytalanok, hiába néznek ki jól. Múltkor már komolyan megfájdult a fejem tőlük mikor egy családi összejövetelen ott volt 4 ilyen lány.

2023. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
82%

Nők? Huhh, én még 18 évesen sem éreztem magam kimondottan nőnek.

Szerintem ez beteg. Max a 18 éves, de az is határ.

2023. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ez melyik képzés, illetve iskola?
2023. szept. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

"Ez melyik képzés, illetve iskola?"


Esti felnőttképzés, de az intézmény úgy döntött, hogy nappalivá teszi, egyébként 25 éves korig nappali rendszerű képzésre is lehet menni.


"Én 22 évesen nem akartam középiskolás gyerekkel járni. Milyen közös téma van?"


Rengeteg dolog. Pl. továbbtanulás, zene, filmek, munkahely is akár, mivel van aki diákmunkán van stb. Miért lenne kevesebb téma mint egy felnőtt nő esetében?

2023. szept. 15. 01:48
 26/34 anonim ***** válasza:
53%

Ez a "közös téma" duma mekkora baromság. Két embernek kortól függetlenül lehetnek ugyanazok a hobbijai, érdeklődései.


Ha egy 60 éves és egy 18 éves mindketten szeretnek festeni, rajzolni, ugyanazokat a filmes műfajokat szeretik, mindketten szoktak a gyakori kérdésekre írogatni, akkor lesznek közös témáik. Ezek most csak példák voltak.

2023. szept. 15. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
47%

#26:


Azért jó érzésű ember látja a különbséget egy középiskolás GYEREK és egy diplomás nő beszédjében mondjuk. Azért ne mondjátok már, hogy nem… Jesszus. Nagyon buták lehettek, ha nektek egy tinigyerek szellemi színvonala megfelelő…

2023. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
64%
De ha 25-ig, te pedig 26 vagy akkor hogy mész nappalira?
2023. szept. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

"De ha 25-ig, te pedig 26 vagy akkor hogy mész nappalira?"


Sehogy. Írtam, hogy hivatalosan estin vagyok, gyakorlatilag meg napközben van oktatás.

2023. szept. 16. 00:20
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
Én is oda akarok menni. hol van ez?
2023. szept. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!