Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közelíthetném meg, és...

Hogyan közelíthetném meg, és ismerkedhetnék meg a lánnyal?

Figyelt kérdés

Középsulis vagyok, és van egy alsóbb éves lány. Eléggé megtetszett maga a lány, és maga a nyugodt természete. De ezért mosolygott, és megköszönte, mikor úgy esett, hogy megfogtam neki az ajtót. Olyan átlagos, helyes, kedves lány. Lehet az is az oka, hogy nincs sok más nőnemű körülötte, mivel infó sulis vagyok, nem sok fordul elő. Szimpatikus. Az a baj hogy szinte egy héten is csak az ebédlőben látom, de akkor is csak úgy, hogy hat osztálytárs haverommal ülök, Ő meg egyedül. Meg még hazafele menet a is a villamosa is a másik irányba megy.

Nem igazán értek ehhez a "spontán" ismerkedéshez, de máshogy nem igazán futok össze vele. Amúgy sem vagyok igazán ebben jártas. Nem az első, de ilyesmi eset még nem nagyon volt. Nem vagyok az a fajta bunkó, megjátszós stílus, hogy csak fölveszem vagy odamegyek, és mint egy idióta nyomom a rizsát.

Szóval a kérdésem az, hogy hogyan tudnék vele megismerkedni, közelíteni felé, stb...? Hogyan csinálnátok, vagy hogyan tudnék esetleg ilyenkor cselekedni?



2014. jún. 5. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs sok időd,vége lassan a súlinak
2014. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nah ne szórakozz :D egyedül ül? :D legkönnyebb :D odamész aztán elkezdesz neki beszélni :)
2014. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk igazad van abban, hogy egyedül ül, és egyszerűnek tűnik, csak ott van közbe a sok haverom az osztályból, aztán ha egyből odaülök, akkor csak néznek, ha meg átülök, az meg fura. Nem rajtuk múlik persze, csak nekem az olyan frusztráló, hogy esetleg ott figyelnek, stb...Amúgy is a csaj szinte mindig hamarabb befejezni az evést. Aztán gyorsan megy is egyből. Amúgy mindig a melletti lévő asztalnál ül, mögöttem háttal. Bár gondoltam már erre az esetre, csak nem hiszem hogy le tudnám kezelni ha helyzetet. Ilyenkor ha személyesen megyek oda hozzá miről/mit tudnék elkezdni beszélni esetleg? Nem tudok szinte semmit a lányról:)
2014. jún. 5. 19:22
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha pl.: facebookon venném fel, mit mondhatnék neki?:)
2014. jún. 5. 19:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Haverjaid nem értik meg h tetszik neked a csaj? o.O

Ha nem akk tegyél rájuk és ne foglalkozz velük :D

Ha egyedül ül simán kezdheted azzal h "szia látom egyedül vagy, leülhetek?"

Aztán megkérdezni h milyen napja volt esetleg ha nem ismer vagy nem tudja ki vagy feleleveníteni benne h honnan ismerhet :D

2014. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából sokat látott már, hiszen hetente 3x-4x az órák után az ebédlőben mindig ott van. Elvileg a nevem is tudja a sportnap miatt, mikor kint voltunk egy sportpályán, és mondták a nevem... Meg ugye a legjobb haverom is hangosan mondja a teljes nevem, nem (csak egy nap), mikor szól nekem, mivel tudja hogy bejön a csaj...=) Nem biztos, de szerintem már nagyjából össze állt benne, hogy mi lehet a nevem. Ha érdekli, tudja, ha nem nem. De amúgy köszi az eddigi segítségeket. És előre is köszi az esetleges továbbiakat!
2014. jún. 5. 20:36
 7/9 A kérdező kommentje:
(nem csak egyszer)*
2014. jún. 5. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :)próbálkozz ha buksz buksz ha nem akkor meg paradicsom :P ennyit megér ;)
2014. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha azok a haverok igazi haverok,akkor semmi baj nem lesz hogy odaülsz.
2014. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!