Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incel tévhitek a fórumon?

Figyelt kérdés
Mindenki olyan okos a témában, mindenki démonizálja holott annyit jelent hogy valaki akaratán kívűl nem tud romantikus vagy szexuális kapcsolatot létesíteni. Semmi egyéb, az erőszakosság egy radikális rétegre jellemző. Vagy kimondottan csúnya némelyikük és lusta szintet lépni, vagy átlagos/ritkán jó külsejű de fura, autisztikus akármi. Tiszta hogy az incel jelzőt egy nő használta magára a kilencvenes évek végén? Egy egymást segítő csoportnak indult, ahol tanácsokkal látták el egymást. Miután Alana tisztábban lett a szexualitásával stb stb átadta az oldalt másnak, majd jött a lejtő.
2023. szept. 6. 23:55
1 2 3 4 5
 21/45 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
(Na jó, telefonon ma már nem akarok többet pötyögni, káosz 😅)
2023. szept. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
83%

20, soha nem vitatkoztam azzal, hogy a szociokultúrális háttér, a genetika, vagy a környezeti tényezők meghatározzák, mi a teteje annak, amit várhatóan elérhetsz, mind anyagiakban, mind külső terén.

De, szerintem végtelenül káros ideológia a blackpill meg a többi kizárólagos igazságot hirdető maszlag.

Mert, ha be is van határolva, mire lehetek képes, az már az én saram ebből mit hozok ki. A blackpilled emberek meg ülnek és sírnak mert nem egy ameriaki supersztár fejével születtek a Lölö családba. Ha nem lehet az enyém az arany, akkor szarok én az egészbe. Na, ennél az is jobb, ha Disney után szabadon elhiszik, hogy a kiskirályfi majd legyőzi a sárkányt.

Én jó anyagi háttérrel, tanult szülőkkel indultam, pszichés és tanulási nehézséggel/gyengeséggel és mérgező légkörrel. Gyakorlatilag soha nem fogom tudni behozni a szociális lemaradásom és az életben nem leszek egészséges a szó általános értelmében. De, egyetemet végeztem és megtanultam normálisnak lenni. Így, aki nem tudja, hogy mi van a háttérben észre se veszi. Persze, részben parasztvakítás amit művelek és rettegek, hogyha egyszer demens leszek és már nem tartom pórázon a valódi énem mi lesz. De, sokat változtam is, rengeteget javultak a szociális készségeim, sokkal jobban funkcionálok idegen környezetben, megtanultam tanulni, legalábbis ideiglenesen sok tudást felszedni, tudok kapcsolatot teremteni, ügyetintézni, annak ellenére, hogy sokszor továbbra se kapok közben levegőt.

Sok mindenben le vagyok maradva továbbra is, de, itt és most, vannak barátaim, akik ismerik a fejemben lévő dolgokat és elfogadják, vannak kollégáim akik nagyon szeretnek és számíthatok rájuk, bár ők nem ismernek, volt több éves párkapcsolatom is és valószínűleg lesz is még, ha igényem lesz rá.

Ha a blackpillből indulok ki, akkor nekem 14 évesen, mikor leesett mekkora hátrányban vagyok fel kellett volna kötnöm magam, hiszen eleve el van rendelve minden, normális úgyse lehetek, akkor miért kéne energiát vinnem a változásba?

Ha nagyon szélsőséges egy eszme, az soha nem visz jóra. Nem az igazságot hírdeti, hanem elveszi a reményt, a hitet, az akaratot a változásra. Tény, az alapjai igazak, de pont ennyit tud.

2023. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező

1es vagyok

Ha azt írod, hogy nem is érdekel a dolog... akkor te nem vagy incel, tekintve, hogy egy olyan dologhoz nem férsz hozzá, amihez nem is akarsz hozzáférni.

2023. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 Leclerc ***** válasza:

Hát van a szó eredeti jelentése, amit leírsz, e szerint, pl én is az vagyok. És van a gyk felnőtt párkapcsolat rovata, ahol ez a nőgyűlölő, terrorista, mamahoteles, ronda, dagadt, instanőre hajtó férfi szinonimája, ezzel nyilván nem azonosulok.

Ezt egyesek mindenkire rá sütik gondolkodás nélkűl. Ha egy picit odafigyelsz, és megválogatod hogy mire és kinek válaszolsz, akkor nagyabból el lehet kerülni, hogy sokszor rád süssek.

2023. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
74%

#18 "incel vagy, ha intimitásra vágysz, de azt nem tudod megkapni"


Na ez érdekes fordulat, csak tudnám, melyik nő vágyna intimitásra egy olyan csávóval, aki amúgy gyűlöli őt zsigerből, csak szexuális tárgyat lát benne, de amúgy tűzzel-vassal pusztítaná az egész "fajtáját". Nőként valóban nagy élmény lehet összebújni egy sérült nárcisztikus személyiségzavarban szenvedő hímsovinisztával, valóban. Nagyon romantikus és érzelmileg kielégítő.

2023. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván hülyeség tagadni, hogy az arcberendezésed, magasságod, testalkatod hatással lesz az életedre és a szociális státuszodra.


De a családod anyagi helyzete, a neveltetésed, a kulturális beágyazottságod, a lelkialkatod és az intelligenciád legalább ugyanennyire meg fogja határozni, hogy milyen lesz az életed.


Én csak az nem értem, hogy mi ezzel a probléma? Gyerekek, ezt nevezik úgy, hogy - most figyeljetek - élet...

2023. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
46%

25. Nem gyűlölik a nőket a legeslegtöbben, csak nagyon elkeseredettek és szomorúak a helyzetük miatt. Itt is a fórumon és a való életben is kismillió példa van, amikor egy nő undorító dolgokat mond általában a férfiakról, mert mondjuk valamilyen csalódás érte őt, elkeseredett és szomorú. Csak általában amikor egy nő ilyeneket mond, az a válasz fel van pontozva, a való életben pedig a barátnői nem szólnak rá, hogy ne legyen ilyen férfigyűlölő, hanem rá is erősítenek, hogy persze minden pasi szemét tényleg.

Mondom az lenne az igazi empátia, ha a helyzetükbe tudnád magad képzelni legalább. Pl. hogy nem jóképűnek születsz és senki egész életedben még csak meg sem akar b*@szni (fizikai intimitás, akármennyire is ezen is kötözködni akarsz, a szex fontos dolog), pláne senki nem fog csak őszintén, "önmagadért" szeretni, szerelmes lenni beléd, ahogy a jól kinéző emberekbe, a legtöbb nőbe és a kevés jól kinéző férfibe szoktak.


26. A blackpillnek mindezek is a részei, amiket te mondasz. Hogy a blacpill nem csak a kinézetedet és a romantikus életedet jelenti, hanem hogy a veled született dolgok az egész életedet meghatározzák. Itt van erről egy nagyon jó videó:

https://www.youtube.com/watch?v=oy5P-RkO-34


"Én csak az nem értem, hogy mi ezzel a probléma? Gyerekek, ezt nevezik úgy, hogy - most figyeljetek - élet..."

Na ne már... Úgy bírom, hogy amikor elfogynak az érvek, akkor csak casually elismerik több oldalnyi szájtépés és ellenkezés után és megkérdezik, hogy mi is ezzel a baj? Az a baj, hogy folyamatosan előtte mindenki lúzerezte és incelezte azokat az embereket, akik ezt szóba hozták, hogy esetleg mégis több minden nem rajtad múlik az életben, mint amennyi rajtad múlik, csak a legtöbb priviliged ember inkább előbb halna meg, minthogy elismerje beleszületett a jóba nagyobbrészt és ha tett is bele kemény munkát, az csak a kisebb része volt a sztorinak. Meg ha azt mondod nem a személyiséged rossz, hanem a genetikád és ronda vagy, akkor folyamatosan gaslightolnak. Meg folyamatosan játsszák az értetlent, hogy de, a személyiség számít. Meg írsz 2 mondatot és a nagyokos pszichológus megfejti, hogy rossz a személyiséged. (Ha megnézed, ez általában ott van az első három válasz között az incel kérdések alatt.) Meg írják az idióta példákat, hogy nem számít a magasság, mert ők is ismernek egy 160 centis csávót, aki nagy nőcsábász és ugyanezt eljátsszák az összes másik tulajdonsággal is. Na ezek és hasonlók a problémák.

2023. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
69%

27

Aha, csakhogy mindez az incelekre is igaz.


Sír a szájuk, amiért a jobb helyzetben levő emberek átnéznek rajtuk, mint az ablaküvegen, de azért nekik sem jut eszükbe felkarolni mondjuk egy hajléktalant. Felfelé megy a köpködés, hogy jááááj, önző, felszínes népség, de nekik eszük ágában sincs a náluk szerencsétlenebbekkel foglalkozni.


Ezért vagyunk különbek náluk. Én egy randira sem mennék el a Nyugati aluljárólban söprögető emberrel, de nem is tépem a szám, hogy a csúnyagonosz rózsadombi ügyvég miért nem engem vesz feleségül. Ennyi.

2023. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
45%

27: És mi lenne akkor ha ezek a videók helyett, inkább elkezdene a magának incelnek valló ember ilyeneket nézni, pölö? ->

https://www.youtube.com/watch?v=MPnWbj70TTY

HealthyGamerGG amúgy jó arcz. Vannak ott még jó videók.


:)

2023. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
36%

"Na ez érdekes fordulat, csak tudnám, melyik nő vágyna intimitásra egy olyan csávóval, aki amúgy gyűlöli őt zsigerből, csak szexuális tárgyat lát benne, de amúgy tűzzel-vassal pusztítaná az egész "fajtáját"."

Például az én barátnőm is

Hisz én is incel voltam, amíg össze nem jöttem jó későn az első nővel. Természetesen egy szó sem igaz a köpködéseidből, hanem odáig van értem a csaj meg vissza.

Söt döbbenten kérdezte az elején hogy "nekem hogy nem volt csajod úristen!?"

Csak ugye nem voltam értékelve, mert férfinak születtem és nem voltam elég rámenős sosem a csajok terén. Ezért is voltam incel

2023. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!