Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják sokan azt,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt,hogy egy erősen túlsúlyos nő csak olyan férfinak kell,akinek nem jut más?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom,hogy csak a csúnya,igénytelen férfiaknak kellenek a nagyon kövér nők.Ez szerintem tévedés.Sok "normális" férfi vonzódik a hatalmas idomokhoz.Normál,sportos alkatú férfinak is tetszhet extra molett nő.Én találhatnék "jó alakú" partnert is,de ők nem vonzanak,csak extrém túlsúlyos nők.Ez miért annyira hihetetlen?

2023. szept. 7. 09:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem hihetetlen. Válassz ilyen partnert, ha ez tetszik. A fenti mondat altalanossagban igaz, általában a normál testalkatú nőket preferálják a férfiak.
2023. szept. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Te már megint az a kövér fanatikus vagy, akinek arra áll fel a pöcörője, hogy valaki tehetetlenségig, majd a halálba eszi magát...?

Nyilván egy alapvetően szerencsés alkatú nő, aki kicsit teltebb sok férfinak tetszeni fog. De az amorf, mozgásában korlátozott, súlyosan beteg nők leginkább csak a fetisisztáknak jön be (plusz az a pár ritka kivétel, aki nem hájfétises, csak úgy alakult, hogy beleszerettek valakibe, aki nagyobb darab). A mentálisan ép, vagy legalább félig ép emberek egészséges partnerre vágynak, mert sokáig együtt akarnak maradni, nem pedig addig "amíg a halál el nem választ, lehetőleg mihamarabb".

2023. szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, gyökerek, komplexusokat akarnak ébreszteni a nőkben, hogy nekik is jusson nő, mert így egy önbizalomhiányosnak ő is megfelel.


Rengeteg embernek jön be a husi. Igen, a plusz 20 kg is. Ha ez nem így lenne, egész életemben szingli lettem volna :D

2023. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, te évek óta rendszeresen kiírod ugyanezt a kérdést más megfogalmazásban. Nem igaz, hogy nem találtál azóta egy kövéret sem magadnak.


Amúgy meg van kisebb arányban kövérfétises “jópasi”, de valljuk be nagy átlagban akik válogathatnak nem bálnákkal szoktak összejönni.

2023. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2-es:én nem "hízlaltam" egy nőt sem.Akik voltak kövér partnereim,mindet úgy ismertem meg,hogy túlsúlyos volt.Nem vagyok beteg,egyszerűen vonzónak tarom a nagyon kövér nőket.Amúgy van közöttük olyan,aki nem tud vagy nem akar fogyni.

4-es: igazad van,a legtöbb férfinek nem az extrém túlsúlyos nők az esetei,de vannak kivételek,pl. én.Őszintén írtam,ha választhatnék 60 kg-os és 160 kg-os nő között,az utóbbit választanám.

2023. szept. 7. 11:57
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves is vagy, kérdező?
2023. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, válaszd. Mi itt a kérdés egyáltalán?
2023. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Kamu kérdés feljelentettelek
2023. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as:hol,a rendőrségen? Gondolom a munkahelyeden spicli vagy? Amúgy nem kamu a kérdés.Ezt is írd meg a jelentésedben,hülye gyerek!
2023. szept. 7. 14:22
 10/16 anonim ***** válasza:

Feljelentettelek a rendőrségen, emailezek velük.


MC Isti

2023. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!