Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják sokan azt,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt,hogy egy erősen túlsúlyos nő csak olyan férfinak kell,akinek nem jut más?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom,hogy csak a csúnya,igénytelen férfiaknak kellenek a nagyon kövér nők.Ez szerintem tévedés.Sok "normális" férfi vonzódik a hatalmas idomokhoz.Normál,sportos alkatú férfinak is tetszhet extra molett nő.Én találhatnék "jó alakú" partnert is,de ők nem vonzanak,csak extrém túlsúlyos nők.Ez miért annyira hihetetlen?

2023. szept. 7. 09:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is feljelentettelek. Rácsapnak a popodra mert rosszalkodtál.
2023. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez szexuális fétis inkább mint sem valóban szépnek lássa valaki..
2023. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen sorozat is,amcsi, eszméletlen jó pasiknak is voltak erősen duci csajaik.Már ne memlékszem a címére.Nem nagyon értettem a dolgot,

de őszíintének tűnt a rajongásuk.

2023. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Csak nálunk nézik hülyének azokat a jóképű pasikat,akiknek nagyon kövér partnerük van. Nem hiszik el,hogy van aki rajong a hatalmas méretekért.

Én szépnek,izgatónak tartom az extrém kövér nőket.

2023. szept. 19. 20:20
 15/16 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenkit hülyének néznek,ha nem illik a "nagy büszke magyar"

társadalomba... :-) Anyósomat múltkor azért vegzálták egy piacon,egy

vén köcsög kofa,mert szivárványos esernyő volt nála,anyósom nem

is értette mire célozgat a gyökere... :-))

Más kérdés hogy kevés le csúszottabb nép van már lassan,

és attól hogy nyíltan bírálunk mindent és mindenkit,belülről rohad

az egész ország.

2023. szept. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

azert gondoljuk ezt, mert te meg kover not sem kapsz magadnak, nem hogy normalis alkatut. ha nem igy lenne, most nem a GYK kerdezgetnel baromsagokat, hanem a csajodat tologatnad, aki lathatoan nem letezik.


neked kover no fetised van, ennyi. szerencse, igy azokkal is foglalkozik valaki, a 60kg alattiakat meg meghagyod nekunk:)

az elet szep

2023. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!