Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez a sok beteg pedó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a sok beteg pedó gyanús férfi mostanság?

Figyelt kérdés
Férfiként írom hogy undorodok mikor olvasom hogy 25,30,35,40,50 akárhány éves férfi ilyen 13-18 éves lányokat akar valahogy megszerezni. Én 35 vagyok és 27 évnél fiatalabb nővel nem is ismerkednék.
2023. szept. 7. 10:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
13%
te döntésed, tiszteletben tartom ;)
2023. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
15%

Hol olvasol ilyeneket?

Lehet, hogy te jársz "olyan" honlapokra?

2023. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
86%

#2

Ez az az oldal jóember

2023. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%

Azt hiszik, a monitor mögött biztonságos, és ott meg merik szólítani a lányokat.


Fiatalos arcom van, a Facebook profilképemen még 18 éves vagyok. Rámírt egy pali (kamu profilról) hogy miket csinálna velem, és azt is leírta, hogy 13-nak hisz.


Felnyomtam :)


Megtalálták, tárgyalása is volt, tanúskodtam.

2023. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
13%

#2 vagyok.

Hát, elég aktívan használom ezt az oldalt, de nem is emlékszem ilyenre.

Olyan még inkább előfordul, hogy a 16-18 éves lány kérdezi, hogy a szülők helyében mit szólnánk, ha bemutatná a 30+ párját. Amellett itt a kérdések kisebb-nagyobb hányada troll kérdés, vagyis nem valós élethelyzet van mögötte, csak kitaláció.

2023. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedofil hajlamúak mindig is voltak, sajnos mindig is lesznek.
2023. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg pedofil és efebofil (15-19 évesekre bukó) ember van, sokkal több, mint azt gondolnád, de a nagy részükről soha nem derül ki, mert szerencsére maximum fantáziaszinten marad náluk a dolog, vagy csak ilyen anonim oldalon tesznek rá célzást. Hogy “miért vannak ilyenek”, ugyanolyan kérdés, mint a miért vannak melegek, vagy lábfétisesek. Mert csak. Valamiért ehhez vonzódnak, van valami zavar az agyukban, csak egy pedonak tudnia kell, hogy ez rossz dolog és 90%-ban szerencsére el is nyomják magukban. A probléma a maradék 10%-kal van, azok kattosak is.
2023. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
24%

AZ a baj, kérdező, hogy tájékozatlan van, és összemosod a 13 és 18 éveseket. Ami nem lenne akkora baj, de legalább ne dicsekednél a tájékozatlanságoddal.


Egyébként meg köztudott, hogy a 15-16 éves lányok jelentős része nem szűz. Most akkor akik lefektetik őket, mind "pedofilok", a te fogalmaid szerint? Vagy csak "akárhány" évesen azok?

2023. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
16%
Valahogy a pasikban nincs szülői èrzék. Nem azt látják benne hogy a lánya lehetne, de lehet még a saját gyerekukben se gyereket latnak hanem egy p.nát csak.
2023. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
24%
4. Mese habbal. Max. arról tanúskodtál, hogy a szomszédot láttad bevásárolni. Igen, majd biztos egy fénykép alapján feljelentés, és foglalkoznak is vele, hogyne.
2023. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!