Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek alapján mennyire lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján mennyire lehetek jó nő?

Figyelt kérdés

- szinte folyamatosan vannak “udvarlóim”, annak ellenére, hogy nem vagyok aktív se szoc. médián, se netes társkeresőn

- bulikban szinte minden alkalommal felszednek 18-20 éves, izmos, helyes 8-10/10-es pasik (én idősebb vagyok, de engem is ennyinek szoktak nézni)

- utcán vagy ha bemegyek valahova, mindig megnéznek, utánam szólnak, bár ez utóbbi inkább éjszakánként szokott lenni (pl. gyönyörű vagy, hey gorgeous meg ilyenek)

- kondiban, vonaton is előfordul, hogy leszólítanak

- hosszútávú kapcsolatot viszont nagyon nehezen tartok fenn, nem egyszer szakítottak velem pár hónap után olyan indokkal, hogy kevésnek érzik magukat leginkább anyagilag hozzám, vagy volt olyan, aki folyamatosan féltékeny volt és nekem kellett vele emiatt szakítani


Ezek alapján én 8/10 körülire saccolom magam, reális lehet?



2023. szept. 9. 19:10
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
90%
:D :D :D
2023. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Elvileg reális lehet! De látni, ismerni, beszélgetni kellene veled, hogy tényleges véleményt tudjunk mondani!
2023. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Önbizalom hiányzonak tűnsz, aki bátorítgatást vár, hogy ő bizony elég jó.
2023. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
0
2023. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Ezek a felszínes dolgok.

A belsődröl semmit nem írtál.

2023. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Ezek alapján nem biztos hogy 8/10 vagy, csak annyi biztos hogy a pasik akikel voltál valamiért viszakoztak.
2023. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

5.

Rothad

2023. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Egy dugásra jó lehetsz. Társnak nem kellenél azok alapján amit írtál magadról. Ha valakinek ilyen preferenciái vannak max egy patronra érdemes.
2023. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Mennyi idős vagy, magasság, hajszín, testalkat?
2023. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Jól esik trollkodni itt?
2023. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!